dosah WiFi u dronu

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
PatrikH84
Nováček
Nováček
Registrován: 14. pro 2016

dosah WiFi u dronu

Příspěvek od PatrikH84 »

Ahoj, mám otázku, jakej dosah má asi tak dosah WIFi?? třeba ve volným prostředí :D.
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: dosah WiFi u dronu

Příspěvek od S.h.I.t. »

u kazdyho dronu jinak... a na kazdem miste trochu jinak kvuli zaruseni prostredi. Obecne receno, tezko rict., treba Phantom 3 uvadi az 1km, realne nad 500m docela problem...
srdown66
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2015
Bydliště: Střední Čechy,Praha

Re: dosah WiFi u dronu

Příspěvek od srdown66 »

ahoj já mam dji mavi pro a vyzkoušeno na vesnici ve středních čecháh ( je pravda, že tam je cca 60 baráku) a dosah 750 m úplně v pohodě. :)
kokroff
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2005
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: dosah WiFi u dronu

Příspěvek od kokroff »

Zaleží, jestli má FW pro EU nebo pro US (výkonové omezení)... Pak ten dosah může být i ten kilometr...
Q8200, 6GB RAM, SSD 100GB MT+3TB Seagate+750GB Samsung + HD3870, Gigabyte P35 DSG, Corsair 520W all in Soprano
Ulas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. črc 2008

Re: dosah WiFi u dronu

Příspěvek od Ulas »

Já měl DJI spark a ani kilometr nebyl problém, záleží jak kde.. Musí být ale nastaveno US.
V Evropě je dost omezený výkon.. Koukni na yt, tam i s tímto malym dronem dávají 6km.
Case: SilentiumPC Gladius M35, Základní deska:Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Procesor: I5-2500K 4,5Ghz., Chladič: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2, Grafická karta:Radeon™ RX 480 G1 Gaming 8G , RAM: 4x Corsair Vengeance 4 GB DDR3-1333 DDR3, SSD:ADATA Ultimate SU800-256GB
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: dosah WiFi u dronu

Příspěvek od killerek »

Reagujes na nekoho, kdo tu ozivuje roky stara temata.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“