DXRacer King - vrze, praska, vydava pazvuky..

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Spirit
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. srp 2004
Bydliště: Brno

Re: DXRacer King - vrze, praska, vydava pazvuky..

Příspěvek od Spirit »

Ahojte, ja to tu (bohuzial) znovu obnovim... Lava plastova packa, ktora by mala predpokladam sluzit na nakolon zakladne (spolocne s operadlom) z vodorovnej polohy na polohy klesajucu smerom dozadu, sa mi po**... Kreslo mam 4 mesiace z toho som bol na 2 mesacnej dovolenej a uz sa zacalo vysierat. Napada vas niekoho, ci je to opravitelny problem? Rozobrat ten stredovy mechanizmus? Alebo poziadat DXR support o nahradny diel? Kupoval som ho na SVK, tahat ci posielat 30kg kravu, 500km daleko na reklamaciu, sa mi 2x nechce... :( Nejaky napad/skusenost? Pripadne niekto kto vie popisat, ako funguje DXR support v CR/SR?
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: DXRacer King - vrze, praska, vydava pazvuky..

Příspěvek od Atapi »

Já řešil jen píst a s czc (asi po pul roce začal padat dolů) a samozřejmě chtějí celou židli, žádné posílat jen jeden díl nebo tak...
Mám teda formulu jak ten tvůj kolega a heká mi to taky jak japonská prostitutka. Stačí se opřít o opěrku a vrže to, ne ještě s tím nějak lomcovat, to aby se jeden bál že by to upadlo a celkově tam jsou vůle kromě opěrek i v tý základně, kde i zaaretovaná židle se stále trochu kymácí sem a tam.
Asi to dřív dělali kvalitnějc nebo nevím, jako nosnosti věřím, židle to je celkem bytelná to bylo vidět u skládání, ale celkově to působí právě jako šunt za pár korun těma vůlema atd. Mně to tolik nevadí, tam kde ji mám nikdo nespí, ale znova bych to už nekoupil. Jediný co můžu pochválit jsou zatím materiály a polstry, nikde se zatím nic netrhá nebo neodírá (látková verze) a nic mě z toho nebolí, ale mám to jen rok a půl, to vydrží skoro všechny židle.
Obrázek
Spirit
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. srp 2004
Bydliště: Brno

Re: DXRacer King - vrze, praska, vydava pazvuky..

Příspěvek od Spirit »

Diky za odpoved. No, jato cele rozdelal a zlozil a ten pant/mechanizmus nakoniec nejak povolil (a teda, ruplo v tom tak, ze som vyskocil 2m do vysky), asi sa to jenom nejak seklo v kombinacii sklonu opierky. Tak jako tak, po 2 mesiacoch pouzivania, pruser... To vrzanie je samozrejme ako pises, vrze zakladna, vrze opierka, ked sa clovek o nu oprie a o rucnych drziakoch ani nehovorim. Bohuzial som bol svedkom udajne o dost kvalitnejsieho Secretlabu a ten na tom je prakticky stejne. Jedine, co som este nepocul, je Noblechairs. Ale nerobim si uz iluzie. Co sa tyka zivotnosti, DXR Racer v PU kozi, sa zacne osuchavat po cca 4 rokoch. Nefanfim si, ze pri dennom pouzivani, na tom bude King lepsie... Mozna pardoxne to latkove prevedenie, na tom budem lepsie. Cas ukaze.. Ale ze by vo mne panovala obecna spokojnost? Ani nahodou. Jedine co zidli uznam, je polohovatelnost a opravdu vynikajuci komfort...
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“