Nastavení zvuku TV

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

Nastavení zvuku TV

Příspěvek od kesi »

Dobrý den, mám dotaz prosím.
Když jsem spustil dnes poprvé novou TV Q85R + HT-XF9000,, zvuk mi běžel na Dolby Digital v nastavení
https://imgur.com/a/FZuApvq

Připojoval jsem konzoli a když jsem prohlížel nově všechny nabídky a nastavení... , znovu jsem se díval na nastavení zvuku a najednou tam mám napevno PCM! , bez dalších možností...

Nerozumí tomu, zkoušel jsem vypnout inteligenci, konzoli, zvuk jen přes TV a pořád PCM

Nefunguje mi ani kompatibilita s Dolby Atmos (jak je vidět ze screenu) a přitom ho HT-XF9000 umí :(

Děkuji za každou radu :)


//edit Wilik - presun ze Smetiste do OstHW
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nastavení zvuku TV

Příspěvek od S.h.I.t. »

Co mas pusteneho? Ty dalsi volby jsou vybrat jen pokud samotny zdroj to podporuje, tzn z bezneho vysilani to nejde a je to zasedle, ale treba z Netflixu to jde zmenit
MV
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Neratovice

Re: Nastavení zvuku TV

Příspěvek od MV »

Jojo telku jsem pořídil stejnou a je to podle zdroje. Když pustím i blbou ČT HD na DVB-T2, tak mám na výběr Dolby Digital nebo PCM a receiver (postarší yamaha HTR-4065) ukazuje jako příchozí signál to samé. U appky na IPTV už mám ale jen PCM a PS4 Pro myslím taky, ale ještě to okouknu.
Blbé je, že na samotné telce (nebo jsem alespoň nepřišel jak na to) nelze zjistit informace o právě puštěném obsahu. U TV vysílání to jde (zobrazuje se rozlišení, zvukovej kodek a hromada dalších "vlastností"), ale u externího zařízení nebo u aplikací nevím, jak tohle info zobrazit.
mogbuk: i5 9300H | 16GB DDR4-2666 Samsung | GeForce RTX 2060 | NVMe WD SN720 512GB SSD + SATA Crucial M550 512GB SSD | 1080p 144Hz IPS screen | HP LP2475w | Ultraportable: Toshiba Portégé R100 Centrino | Pentium-M ULV 1.0 | 1280MB DDR | 1.8" MicroIDE -> ZIF IDE -> mSATA SSD Samsung PM830 32GB | Trident Cyber XP4 32MB | 12.1" XGA | 1.09kg/1.4kg | Dell Latitude E6220, Core i5-2520M, 8GB DDR3, Samsung PM830 128GB SATA3.0 SSD, backlit kbd, 12.5" WXGA | NAS: Asrock N3150DC-ITX | 4GB DDR3L-1600 Crucial | Mach Extreme 8GB SLC USB3.0 | 2x 2TB WD Green WD20EZRX @ RAID1 | TerraTec Dual DVB-T PCI-e | OpenMediaVault | Lian Li PC-Q28B Mini-ITX Cube | 65W DC adapter
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“