Jakou myš s hodně tlačítky?

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
termit256
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. led 2005

Jakou myš s hodně tlačítky?

Příspěvek od termit256 »

Používám Roccat leadr https://en.roccat.org/Mice/Leadr , myš má 14 tlačítek, ale co mi přijde naprosto geniální je, že pokud zmáčknu a držím tlačítko pod palcem, mohu si na všechny tlačítka namapovat sekundární funkci, takže když pominu tlačítka na boku které nejdou normálně stisknout když držím palec na tom "shiftu", mam vlastně myš s 22tlačítky celkem šikovně rozmístěnými.

Bohužel tahle myš se už neprodává, existuje na trhu podobná bezdrátová myška s touto funkci?

Našel jsem myši které mají na boku blok 3x4tlačítek jako Razer Naga, ale to je celkem nahovno, protoze neomylně a rychle nahmátnout to správné je spíš dílem náhody a chce to opravdu hodně cviku a navíc je dratová.
wallot
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 01. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš s hodně tlačítky?

Příspěvek od wallot »

tenhle shift je vlastnost roccatu. muzes jeste kombinovat roccat klavesnici + mys na jeste vice kombninaci. Roccat se ale posledni dobou zacal ubirat jinym smerem a zacal delat svici hracky.

Otazka je kolik potrebujes vlastne tlacitek a jak jsi zvykli je mackat.
Momentalne jsem skoncil u G604. 6 tlacitek na boku a dalsi dve nahore. Super vydrz baterky.
Naga se me vali doma v trinity verzi a tech 7 tlacitek na boku neni spatnych u MOBA bocnice.
Lenovo Legion 7 5800H/3070, Corsair K100 MX Speed, Logitech G604, MSI MPG ARTIMIS 323CQR + LG 27GL650F-B + Dell P2717H, Logitech G733
termit256
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. led 2005

Re: Jakou myš s hodně tlačítky?

Příspěvek od termit256 »

To je bohuzel vsechno malo, kdyz si clovek zvykne rychle ovladat mysi spoustu funkci, pak to dost chybi.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“