Kabely

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Kabely

Příspěvek od Octopuss »

Vyměnil jsem domácí rack za větší kvůli UPS, a musel překopat kabely, a teď mi to celý leze na nervy, protože všude změť hadů.
Potřebuju - mimo jiný - tak 30cm kabely s rovným C7/6 konektorem na jedný a klasickým C14 (na jednom kabelu asi zalomeným o 90° dolů) na druhý straně, ale nic podobně obskurního se stopro nevyrábí, takže by mi to asi někdo musel zbastlit, ale - je dobrej nápad nechat si ručně dělat napájecí kabely? Není tam nějaký riziko?
wallot
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 01. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Kabely

Příspěvek od wallot »

vem kabel s C6/7 na jedny strane, druhej konec ustrihni a namontuj C14. Jsou to tri draty, zadne veda.
Lenovo Legion 7 5800H/3070, Corsair K100 MX Speed, Logitech G604, MSI MPG ARTIMIS 323CQR + LG 27GL650F-B + Dell P2717H, Logitech G733
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Kabely

Příspěvek od Octopuss »

Fakt nehodlám hrabat do elektřiny, když tomu vůbec nerozumím, resp. když to nedělám denně a nemám to v ruce. Taky bys nechtěl, aby ti do motoru v autě hrabal hráč na baskytaru, i když vyměnit "xyz" není žádná věda :)
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabely

Příspěvek od Behemot »

No, jako že zdánlivě to je jednoduchý a není tam co posrat, v praxi když je člověk lemra, tak zvládne i prodlužovacího psa udělat tak, že časem bouchne, viděl sem výsledek na vlastní bulvy :D

No ale stejně, nestačí ty kabely vyvázat někam? V racku na to obvykle nějaký místo je :?
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Kabely

Příspěvek od Jey »

Když jsem dával do UPS místo 1 baterky 2 baterky poloviční velikosti a potřeboval jsem je propojit, tak jsem si taky říkal, že bych to asi zvládnul, ale hrozně bych se s tím *ral, byl z toho na nervy a výsledek by byl takový (pod)průměr. Hodil jsem to známému, co se hrabe v elektrotechnice a když jsem viděl, jak mu ta práce jde od ruky, musel jsem se pochválit za dobré rozhodnutí.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“