Dvojklik místo kliku a firmware myš Asus Echelon

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Dvojklik místo kliku a firmware myš Asus Echelon

Příspěvek od anti.77 »

Prosím Vás, odešla mi myš, posílám jí na reklamaci a jedinou kterou doma mám je Asus Echelon ale ta mi při kliku na levym tlačítku dělá dvojkik, myslím že by pomohl reinstal firmware a snad i ovladač ale absolutně nikde nemůžu najít, ani na Asus ... nemáte ho někdo a nebo nevíte jak na ten měsíc pořešit ten klik/dvojklik ? Dík za každou radu, levnou myš se mi kupovat nechce .....
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojklik místo kliku a firmware myš Asus Echelon

Příspěvek od Behemot »

Pokud to dělá úplně pokaždý, tak to může bejt nastavená SW akce, pokud je to náhodný, tak pomůže vyměnit unavenej mikrospínač.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“