NiMH nabijecka

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Jiri Drak
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Č.K.

NiMH nabijecka

Příspěvek od Jiri Drak »

Kde sehnat (nejlepe e-shop) kvalitni nabijecku na 4x2100mAh NiMH baterie s inteligentnim rychlonabijenim. Neco takoveho: http://www.kasa.cz/index.php?0:2:aku2:0 , akorat by to mohlo byl levnejsi nebo alespon s bateriemi v cene.
MB Asus P7P55D-E, CPU Core i5-750@3700MHz, RAM 16GB, VGA Radeon RX Vega 56
viki_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2003
Bydliště: Pce

Příspěvek od viki_ »

kahi
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Znojmo City
Kontaktovat uživatele:

gp

Příspěvek od kahi »

já jsem koupil cca za 1400 nabíječku GP i se čtyřma AA 2000 mAh NiMHkama. Nabijou se asi za hodinu a půl, ale koupil jsem to v kamenným obchodě...doporučuju!
Veselé Velikonoce!
viki_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2003
Bydliště: Pce

Re: gp

Příspěvek od viki_ »

kahi píše:já jsem koupil cca za 1400 nabíječku GP i se čtyřma AA 2000 mAh NiMHkama. Nabijou se asi za hodinu a půl, ale koupil jsem to v kamenným obchodě...doporučuju!
Tak to je podezrele kratka doba. Normalne se 2000 NiMH nabijeji aspon tak 3-4 hodiny.
kahi
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Znojmo City
Kontaktovat uživatele:

Re: gp

Příspěvek od kahi »

viki_ píše:
kahi píše:já jsem koupil cca za 1400 nabíječku GP i se čtyřma AA 2000 mAh NiMHkama. Nabijou se asi za hodinu a půl, ale koupil jsem to v kamenným obchodě...doporučuju!
Tak to je podezrele kratka doba. Normalne se 2000 NiMH nabijeji aspon tak 3-4 hodiny.
Co já tak vím, tak že GP a Ansmanny jsou nejlepší (stejně tak samotný baterky - test v PC magazinu). Přibližně stejná doby nabíjení byla napsána na obalu, tak mě to ani tak podezřelé nepřišlo :-D . V těch dobách nabíjení jsou dost rozdíly, pořád jsou vidět levné nabíječky, které nabíjejí 8 hod a více (fuj), takže nevím, co je "normální".
Veselé Velikonoce!
Jiri Drak
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Č.K.

Příspěvek od Jiri Drak »

Nakonec jsem vzal tohle: http://www.nirvana-sajnar.cz/digispeed.htm , ale ze bych usetril to se rict neda :lol:
MB Asus P7P55D-E, CPU Core i5-750@3700MHz, RAM 16GB, VGA Radeon RX Vega 56
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: gp

Příspěvek od pavel.minarik »

viki_ píše:
kahi píše:já jsem koupil cca za 1400 nabíječku GP i se čtyřma AA 2000 mAh NiMHkama. Nabijou se asi za hodinu a půl, ale koupil jsem to v kamenným obchodě...doporučuju!
Tak to je podezrele kratka doba. Normalne se 2000 NiMH nabijeji aspon tak 3-4 hodiny.
Neni moc kratka doba, lepsi GP nabijecky maji nabijeni rizene mikroprocesorem a fakt to jde takhle rychle.
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
UFo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2003
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od UFo »

no ja sem absolutne spokojeny s MW 4798 a aku Sanyo
www.ges.cz
Durex Applebred 1400 | Asrock K7NF2-RAID | 2x 512MB DDR 400 PQI | Inno3D gf4mx440 | WD 3200YS + 60GB Baracuda V | DVD-RW NEC 3551A | Seasonic S12-430W | M-Audio DX4 + Koss Porta Pro | Hyundai Q790 Silver | Logitech Office Internet Keyboard + MS Wireless Intelli Mouse Explorer 2.0A
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“