OT: Ryzen 5900X - problém s teplotami ve hrách

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Zamčeno
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

OT: Ryzen 5900X - problém s teplotami ve hrách

Příspěvek od python.p »

https://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=45&t=291001

Proč? Bylo to k tématu. Nešlo by to aspoň odemknout, aby se dalo debatovat dál?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: OT: Ryzen 5900X - problém s teplotami ve hrách

Příspěvek od Wilik »

Moderator, ktery to oddelil z tematu, prip. jakykoli jiny z grafik, ti neodpovedel na tvuj dotaz, ze pises administratorum?

Jinak obecne odpoved - jiste by se s tim neco delat mohlo, aby se dalo dal diskutovat, treba ve vlastnim tematu, jestli to v puvodnim bylo OT.
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Ryzen 5900X - problém s teplotami ve hrách

Příspěvek od python.p »

Jak mám zjistit, kdo to udělal, když se ani nepodepsal? :)

Jojo píšu sem, protože se mi zdá tak trochu dvojí metr, jedno OT se bezmilosti maže. Druhá tam visí 14 dní a nikomu to nevadí. Další tam přibude a furt tam smrdí.

Tož tak.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Ryzen 5900X - problém s teplotami ve hrách

Příspěvek od Baneshee »

OT jsem vydělil já a do tématu jsem se samozřejmě podepsal (do původního tématu, ne do té vydělené části na smetišti). Pokud máš další dotazy, tak prosím po SZ.
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: OT: Ryzen 5900X - problém s teplotami ve hrách

Příspěvek od Wilik »

Jestli mas pocit, ze neco moderatori "prehlizi" - a vzhledem k poctu moderatoru a tisicum prispevku to tak opravdu muze byt, byť ne umyslne, jak se snazis naznacit, tak k tomu slouzi tlacitko report - ne "dotaz" zde.

Jak uz mas vyjadreni vyse - moderator se "podepisuje" v tematu, coz je spravne - znas i jmeno, tak smeruj dotaz na nej.

Zde tedy lock.
Zamčeno

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“