Update fóra - problémy

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Zamčeno
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Update fóra - problémy

Příspěvek od Natural »

Ahoj, no update na novou beta verzi se povedl.
Prosím co možná nejdříve opravit velikost fontů příspěvků... Pak rychlá odpověď je v aj.
zsdx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. srp 2017
Bydliště: na Pankraci

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od zsdx »

Ja bych ten vetsi font textu prispevku klidne nechal...
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od killerek »

Take mi ten vetsi font prijde fajn.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od AllowedCry »

Taky spoko, ale pořád se na mobilu blbě trefuji do kontextového menu, nešlo by to zvětšit o stejný podíl jako font?
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od Jey »

Dal bych, nevím jestli nazpět, ale o 1 velikost menší font. Zvětšit pomocí ctrl++ nebo zmenšit pomocí ctrl+- si to můžu vždycky. Aktuální velikost fontu je přehnaná a když ji zmenším o jednu velikost, je tak akorát. Tudíž takovou bych volil default.
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od Natural »

Font textu je větší než cokoli okolo co bylo dřív větší. Pokud to někomu vyhovuje, proč ne, ale vypadá to takto strašně. Nadpis je menší jak text. To asi nebude záměr... Koneckonců velikost textu by nakonec zrovna neměl být problém nastavit relativně, aby jej mohl mít každý podle sebe :)
Epidot
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 13. říj 2003
Bydliště: Šumperk

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od Epidot »

Mobilní web, šlo by posunout notifikaci, SZ a profil víc do leva od odhlášení. V závislosti na velikosti prstů a gramlavosti se člověk místo notifikace odhlásí. Aspoň o jednu pozici ikony.
13600k+Noctua D15S, MSI Z690 Tomahawk, 32GB Kingston Fury Renegade 3600, ASUS RTX 3070 Noctua OC Edition, ASUS ROG SWIFT PG279Q HW G-Sync, Samsung 990Pro 2TB, 970Evo+2TB, 970Evo+1TB, 960Evo 500GB, Kingston A2000 500GB, Intel 660p 2TB, Crucial M550 256GB, Intel X25-M 80GB, Corsair RMx550, Logitech G502+G815 tactile US, Secretlab OMEGA Classic, RME ADI-2 DAC FS+Denon AH-D9200, Modecom Eclipse 60
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od Wilik »

1) pokud je nějaký problém, zaznamenaný po update - sem s ním

2) font (resp. velikost textu v příspěvku) by měl opravený do původní velikosti

3) jakýkoli jiný požadavek - viewtopic.php?t=292114
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od Zofrenko »

Prosím vás chodíte na pct fórum niekto cez mobil? A spúšťa niekomu z vás reklamný baner obrovskej veľkosti že nejde vypnúť? Pomáha mi iba refreshovat fórum až dovtedy kým reklama nevypne a nezmení ju na takú ktorú už zrušiť môžem. Mate niekto takú skúsenosť?
LukášST
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2009
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od LukášST »

Wilik píše: stř 24. led 2024, 17:32 1) pokud je nějaký problém, zaznamenaný po update - sem s ním

2) font (resp. velikost textu v příspěvku) by měl opravený do původní velikosti

3) jakýkoli jiný požadavek - viewtopic.php?t=292114
Bod 2) nevidim rozdil, nemam to mensi jako pred updatem, 99% casu cumim pre safari v mobilu.
Zofrenko píše: čtv 25. led 2024, 08:43 Prosím vás chodíte na pct fórum niekto cez mobil? A spúšťa niekomu z vás reklamný baner obrovskej veľkosti že nejde vypnúť? Pomáha mi iba refreshovat fórum až dovtedy kým reklama nevypne a nezmení ju na takú ktorú už zrušiť môžem. Mate niekto takú skúsenosť?
Bezna vec, resila se v tom tematu co daval odkaz Wilik, pouzivame adblock…
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od werygood »

Zofrenko píše: čtv 25. led 2024, 08:43 Prosím vás chodíte na pct fórum niekto cez mobil? A spúšťa niekomu z vás reklamný baner obrovskej veľkosti že nejde vypnúť? Pomáha mi iba refreshovat fórum až dovtedy kým reklama nevypne a nezmení ju na takú ktorú už zrušiť môžem. Mate niekto takú skúsenosť?
Mám v telefonu Adguard DNS a (nejen) fórum je hned lepším místem.
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od Jey »

Nevím k čemu (ne)došlo, ale nefungují mi odkazy z mailů upozorňujících na novou odpověď v tématu. Dá se to nějak prověřit, popřípadě opravit? Pi-hole nejspíš příčinou nebude.

Odkaz vypadá takto:
https://email.mail.pctuning.cz/c/eJxkyr ... AA__8CDEZU
satik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2015
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od satik »

U lidí, co mám v ignore, se místo
Zobrazit příspěvek
ukazuje
%1$sZobrazit příspěvek%2$s
viz screen
ignore.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GPU MSI RTX 4090 Suprim X CPU AMD Ryzen 9 7950x3D MB ASUS Crosshair HERO, RAM G.Skill Tridentz 64GB @6000MHz CL30
case Fractal Define Torrent PSU Seasonic Prime TX 1600W, M2 SSD Seagate Firecuda 530 2+4TB
monitory Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG periferie Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX 300 VR Valve Index
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od normy101 »

Ahoj, ono se dělalo něco s časem, protože třeba něco napíšu tak to mám o několik hodin posunuté vůči realitě, napíšu do vlákna ve 22 a systém to bere, že jsem napsal další den v jednu ráno :) Díky za objasnění
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od Thellwin »

Máš v profilu správně nastavené časové pásmo?
Goldnoob team proud member!
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od normy101 »

Thellwin píše: čtv 15. úno 2024, 11:45 Máš v profilu správně nastavené časové pásmo?
Jo to mě nenapadlo :) upraveno jsem nevěděl na co celý update měl vliv :)
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Update fóra - problémy

Příspěvek od Wilik »

Co bylo zaznamenáno, bylo snad i opraveno - zbytek tedy do klasického tématu ohledně problémů s fórem - viewtopic.php?t=292114

zde lock
Zamčeno

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“