Návrh na novou podsekci s názvem "cenové akce"

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Odpovědět
Meridius
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004

Návrh na novou podsekci s názvem "cenové akce"

Příspěvek od Meridius »

Poměrně často se objevují krátkodobé akce různého druhu a na různý HW, podobně je tomu i v případě cashbacků apod. Ale případné avízo skončí ve změti příspěvků nebo v lepším případě u jednoho usera, kterému se zrovna ta daná výhodná akce doporučí.

Nestálo by zato udělat nějakou podsekci, kam by se takové věci šuply. Jako zajímavé mi to přijde na základní desky, periferie, disky, grafické karty....CPU ani ne, tam akce příliš nebývají. Snad jedině ten cashback....
Acer Nitro 5 (NH.Q6ZEC.004) - AMD Ryzen 5 3550H (2,1 GHz, TB až 3,7 GHz) | 8 GB RAM DDR4 | 512 GB SSD | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Návrh na novou podsekci s názvem "cenové akce"

Příspěvek od Broxik »

No zkusit se to za me muze. Vse ale zalezi na plneni no.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Návrh na novou podsekci s názvem "cenové akce"

Příspěvek od Atapi »

Je dobrej nápad někde to dát na hromadu, třeba sekce ve smetišti, ve který by každá akce měla svůj topic, aby to nezapadlo...
Obrázek
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Návrh na novou podsekci s názvem "cenové akce"

Příspěvek od Jey »

Na to stačí jedno téma, kam by se to postovalo i s odkazy, jako na konkurenčním fóru.
Meridius
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004

Re: Návrh na novou podsekci s názvem "cenové akce"

Příspěvek od Meridius »

Toto nestálo ani za vyjádření modů či adminů, takže pokud se něco objeví, hážu to k příslušnému produktu....Nevím, které konkureční fórum máš na mysli.
Acer Nitro 5 (NH.Q6ZEC.004) - AMD Ryzen 5 3550H (2,1 GHz, TB až 3,7 GHz) | 8 GB RAM DDR4 | 512 GB SSD | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Návrh na novou podsekci s názvem "cenové akce"

Příspěvek od Thellwin »

Jsem to kdysi při založení četl a pak jsem zapomněl napsat názor. Podsekce na tohle je zbytečná, podle mě by stačilo jedno vlákno klidně na Smetišti. Případně to hodit ke konkrétnímu produktu. Ideálně asi kombinace obojího.

Každopádně speciální podsekce určitě ne.
Goldnoob team proud member!
Meridius
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004

Re: Návrh na novou podsekci s názvem "cenové akce"

Příspěvek od Meridius »

Já to špatně napsal, nemyslel jsem podsekci...myslel jsem téma.....Ale jak jsem psal, když něco objevím, hážu to k tomu konkrétnímu produktu tedy spíše produktové řadě.

Na tom fóru mají jednu nákupní poradnu, ale tady je v grafikách jedna, v procesorech, v deskách...

Imho by to vlastní téma chtělo a nevím, jestli jedno....v tom bude zmatek...ale zkusím.
Acer Nitro 5 (NH.Q6ZEC.004) - AMD Ryzen 5 3550H (2,1 GHz, TB až 3,7 GHz) | 8 GB RAM DDR4 | 512 GB SSD | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Návrh na novou podsekci s názvem "cenové akce"

Příspěvek od Thellwin »

Je otázka jak často a kdo tam bude přispívat. Pokud by to bylo zahlcené nabídkama, tak je možné pouvažovat nad více vlákny pro jednotlivé druhy HW. Ale zatím bych začal s tím jedním.
Goldnoob team proud member!
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“