Kamera do auta

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Kamera do auta

Příspěvek od Varimathras »

Zdarec, hledám kameru do auta s kvalitním snímáním, hlavně aby se dala použít i za tmy. Nepotřebuju GPS, ani zadní kameru. A taky aby se záznam dal potom lehce přehrát na pc nebo tv bez potřeby tisíce dalších spec. programů.

Zatím mě oslovily tydle dvě
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 2UY0001YK4
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 2UY0001ZXI

Máte nějakou zkušenost s těma značkama? Pro mě je to Španělská náves. Na tu první je na Youtube spousta testů, ale ta druhá je novinka, nikde ani ťuk.
Případně nějaký weby, kde jsou recenze kamer. Je jich jak šafránu.


//Trinom: Odkazy v code tady netrpíme. To si dělej na warez fórech.
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Trinom »

Kup si na ebayi kameru DR32 a máš po starostech. Umí všecko, dobře a za mnohem menší prachy. Pokud vyžaduješ full HD, tak ber SJ1000.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Varimathras »

Jednak mi nevyhovuje ten tvar, další věc je, že ji tam nabízí za 140 dolarů a nikdo neposílá do Čech. A i kdyby tak s poštovným to vyjde na podobný peníze jako tady a vzhledem k tomu, že reklamace by mohla být problém, mi to za to nestojí.
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Trinom »

No dobrá, tak půjdeme za ručičku - na ebay napíšeš DR32 DVR, dáš hledat, pak si vpravo nahoře přepneš z Best Match na Lowest price + shipping a nastavíš ČR. Pak už se jen prokousat seznamem a první, co na tebe vypadne je za 99 babek a má free shipping. Bylo to tak těžké???

http://www.ebay.com/itm/2013-Full-HD-10 ... 232e1353b6

Totéž platí pro SJ 1000. První použitelnej je za 120 babek a má free shipping.

http://www.ebay.com/itm/Full-HD-1080P-V ... 25811cf5ec

Já osobně časem půjdu právě do DR32, protože nemá baterku a nemusím se o to tudíž v těhle vedrech strachovat. Lithiovky umí celkem slušně hořet.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Varimathras »

Dík za návod, už jsem se tím nějak prohrabal :)
BRUCEF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. dub 2004
Bydliště: Vysocina- Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta

Příspěvek od BRUCEF »

Ahoj, po dnesnim dni- 13 patek a prozitych situacich za volantem jsem se rozhodl, ze si poridim take kameru do auta. Chci kvalitni kousek, ktery dobre nataci nejen ve dne, ale i v noci.

Diky za rady
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: Kamera do auta

Příspěvek od crashPC »

Myslel jsem si, že se mi to vyhne, ale už jsem na silnici zažil taky těžko dokazatelný šílenosti, a bouračky za nemálo peněz, a něco horšího. Rád si poslechnu co je na trhu dobrého. Asi bych to bral i se zadní kamerou...
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
gck23
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. bře 2010
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Kamera do auta

Příspěvek od gck23 »

Dle mé smutné zkušenosti bych si vybral něco buď skrytého, nebo s max jednoduchým vyndaváním. Měl jsem nějakou základní kameru z DX cca za $75 vyndavání a nandavání byl opruz, ten držák vypadal, že se tam při každém úkonu ulomí, tak jsem se na to po nějaké době vyprdl a cca půl roku na to mi kvůli tý pitomý kameře nějakej hajzl rozbil okýnko.
Core i7 8700K, Asrock Taichi Z370, HyperX 16GB KIT DDR4 3333MHz CL16 Predator, Kingston A1000 960GB NVMe, MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G, Be quiet! DARK BASE 700, AOC ag352UCG
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Trinom »

Osobně mám jednu z těch starších kamerek, je trvale v autě, nesundavám ji. Měl jsem i novější dvojkamerovou, ale ta umřela, tak jsem tam vrátil tu starou a pohoda. Při výběru dávej pozor na citlivost v noci. Kupodivu ta moje stará má v noci lepší záznam, jak ta novější. Doporučuju kouknout na youtube, vyhledat kanál Techmoan a kouknout se na jeho recenze. Jedna z posledních je HD kamerka se dvěma kamerami. Stojí sice docela dost peněz, ale vypadá hodně slušně. Pokud bys nechtěl platit tolik, tak tam má i různé jednokamerové řešení.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Thellwin »

Uvažuji nad kamerou do auta, doporučil by někdo nějakou? Stačí mi záznam před sebou a aby zvládala i horší světelné podmínky.
Goldnoob team proud member!
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Kamera do auta

Příspěvek od zombux »

před časem byla slušná za slušnou cenu Truecam A7, dneska už je asi upgradovaná. problém byl s kvalitou kus od kusu, někdy bylo třeba ji párkrát vrátit během 14 dnů, protože to byl zmetek. pár známých ji ale má a spokojenost :)
je třeba dát taky bacha na zákon, u nás je to nejspíš v pohodě, ale v Rakousku a Německu je dashcam nelegální. taky z toho důvodu jsem ji zatim nekoupil :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Thellwin »

Já zahraničí nejezdím a kdyby, tak bych jí holt sundal, ale ... z jakého důvodu je nelegální?
Goldnoob team proud member!
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kamera do auta

Příspěvek od S.h.I.t. »

zombux: v nemecku neni zakazana kamera jako takova, ale zverejnit zaznam nesmis a i treba jeho poskytnuti policii (treti osobe obecne) muze skoncit as par set tisic EUR (!!!) pokuty... kvuli ochrane
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: Kamera do auta

Příspěvek od crashPC »

Tohodle bububu bych se až tak nebál, pokud člověk neudělá vysloveně volovinu.
Zatím všechny situace tohodle rázu, co jsem slyšel a viděl, buď dopadly směšnou pokutou v řádů tisíců korun, a ač to naštve, člověk to ustojí, nebo se to naopak hnalo hodně vysoko, a právníci to docela vpohodě uhráli. Kamer a poskytnutých videí jsou stovky, velkých problémů do novin jednotky, a to v tom ještě něco vězí....
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Thellwin »

Jen pro zajímavost, nakonec jsem koupil tuhle - https://www.alza.cz/kod/CEL001r1
Goldnoob team proud member!
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta

Příspěvek od slaava »

Vypada zajimave :) Ja mam v hledacku Topcam Mini 0806, Ale cenou je uz o neco vys, nez tebou koupena. Muzes pak poreferovat, jak jsi s ni spokojeny?
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Thellwin »

Jj, určitě sepíšu pár poznatků, po nějaké době používání.
Goldnoob team proud member!
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta

Příspěvek od slaava »

Diky, budu se tesit :) V dohledne dobe hodlam koupit, kdyz vidim blazny, jak jezdi v Praze... :oops:
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
oldrichkohn
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2015

Re: Kamera do auta

Příspěvek od oldrichkohn »

Já jsem si koupil truecam a6, hlavně z důvodu že má kameru jak vepředu tak i na zadek auta, v zimě takhle jeden maník nedobrzdil a nahnal to do mě zezadu.
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta

Příspěvek od slaava »

Thellwin píše:Jj, určitě sepíšu pár poznatků, po nějaké době používání.
Tak co, pane administratore? :mrgreen: Jak jsi spokojen s kamerou? Uz bych taky rad neco koupil, takze otravuji :lol:
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“