Xiaomi Yi (outdoor kamera) - zkušenosti

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Xiaomi Yi (outdoor kamera) - zkušenosti

Příspěvek od Blue Storm »

Rodeo65 píše:Tak jsem psal dodavateli kamerky. Reklamaci uznávají, jsou 2 možnosti co mi psali:
A) Vymění mi novou kamerku,
B) pošlou to technikovi na přeostření.
Tak to je super informace. O jakého dodavatele se jednalo? Tahá to tady totiž několik firem neoficiálně na vlastní pěst.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Rodeo65
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2006
Bydliště: Cerveny Ujezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Yi (outdoor kamera) - zkušenosti

Příspěvek od Rodeo65 »

Jednalo se o Vnew.cz
PC Desktop Intel i9 | Laptop M2 Pro | PS5 | Xbox Series X | Switch hacked | retro 2x 3DS XL
Rodeo65
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2006
Bydliště: Cerveny Ujezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Yi (outdoor kamera) - zkušenosti

Příspěvek od Rodeo65 »

Tak mi po 2 dnech kamerku vrátili přeostřenou. Jsem maximálně spokojen jak s přístupem (ač ticho po pěšině) tak s rychlostí řešení.

Tudíž po hacku aby fhd@60fps jelo na 40mbps je kamerka boží.
Dal jsem ještě cca 4500 do všech možnejch doplňků (z aliexpressu) - originály a blbnutí může začít.
PC Desktop Intel i9 | Laptop M2 Pro | PS5 | Xbox Series X | Switch hacked | retro 2x 3DS XL
levianthan
Nováček
Nováček
Registrován: 25. dub 2011

Re: Xiaomi Yi (outdoor kamera) - zkušenosti

Příspěvek od levianthan »

Pánové, kolik ta kamerka dá na baterku v praxi?
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Xiaomi Yi (outdoor kamera) - zkušenosti

Příspěvek od Blue Storm »

Kolem hodiny záznamu.. pokud chceš natáčet více, tak doporučuji koupit aspoň ještě jednu další baterku navíc. Nebo to dělat jako já, kdy jsem na dovolené kamerku při delším natáčení nabíjel z power banky :)
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
piski
Nováček
Nováček
Registrován: 22. črc 2013
Bydliště: Ostrava

Re: Xiaomi Yi (outdoor kamera) - zkušenosti

Příspěvek od piski »

Ahoj, mám YI 4K a zajímalo by mě jestli jde nějak obejít ten široký úhel u 4K videa. Nevypadá to filmově což bych potřeboval a jde to upravit pouze u nižších rozlišení..
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“