rozdíli v 486

Procesory jako Cyrix MII, VIA C3 či Transmeta Crusoe.

Moderátoři: Eddward, Baneshee

Odpovědět
FichtL.t3G
Nováček
Nováček
Registrován: 08. čer 2007

rozdíli v 486

Příspěvek od FichtL.t3G »

mam takovej divnej dotaz mám mega starej notebook kde byl procesor 486 dx2 66mhz .vyměnil jsem ho za normální 486dx4 80 mhz cyrix.po zapnutí najede napíše 486 dx4 75 mhz (asik 80 nedá :D) a pod tím shut down eror .má mobilní nějakej spešl funkce od teho co jsem tam dal ted?by vysvětlí mě to někdo? jo a semtam to napíše real time clock eror diky
socket
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. pro 2006
Bydliště: Preßburg.

Příspěvek od socket »

vies ked das namiesto intelu cyrix...
sa nedivim ze to nejde, proste nekompatibilita, tusim cyrixy sa pre notebooky ani nerobili
"Život je ťažký.. jeden z najťažších" Ľ.M.
ignore list: Syntex, Airm@n64, gejmer, Jarysmen, Maranov, Ssnake, jakubom, tielka
FichtL.t3G
Nováček
Nováček
Registrován: 08. čer 2007

Příspěvek od FichtL.t3G »

tj ale je to 486 ne? jak ta prvni tak si myslím že když to má stejnou paticu stejný napájení ?dokonce i násobič.:D nachlup stejnecj chladič ? tak je to divne ne?
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

FichtL.t3G píše:tj ale je to 486 ne? jak ta prvni tak si myslím že když to má stejnou paticu stejný napájení ?dokonce i násobič.:D nachlup stejnecj chladič ? tak je to divne ne?
treba to ten notas vic nezvladne, treba kvuli napajeni? kdo vi na kolik je to delany a co je maximum co se tyce pouzitelnejch procesoru.. mozna googlovat ten model a podivat se s cim vsim se to prodavalo atd....
FichtL.t3G
Nováček
Nováček
Registrován: 08. čer 2007

Příspěvek od FichtL.t3G »

heh no už jsem to spravil omylem jsem při vyndávání z patice ho přetaktoval z 66 na 75 mhz proto to nedával
Odpovědět

Zpět na „Ostatní procesory“