Padá instalace INTEL CHIPSET DRIVERU

Operační systémy Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista a další.

Moderátor: Loki5567

Pravidla fóra
Vše okolo nového systému Windows 8 se řeší jen a pouze v PODSEKCI (klik), ostatní se přesouvá nebo zamyká.
Odpovědět
james.flashpoint
Červená karta
Červená karta
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha 10 - ZAHR
Kontaktovat uživatele:

Padá instalace INTEL CHIPSET DRIVERU

Příspěvek od james.flashpoint »

Padá mi instalace INTEL CHIPSET DRIVERU (asi na 15%) proste ta instalace zmizí ani žádnej error.

Nevíte čím to?
Verzi mám dobrou
Karlos.s
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2004
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Karlos.s »

A zkoušel si jinou verzi???

PC: Intel Core i5 3570K 3,4GHz | ASUS P8Z77-V Pro | Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9 | ASUS GTX660 DirectCU2 OC 2GB |SSD Intel 520series 180GB + Kingston V+ 96GB + WD2500KS | LITE-ON DVD-RW LH20A1L SATA | CHIEFTEC MA01BL bigtower + Enermax MODU82+ 525W | Microsoft Sidewinder X6 + X8 + SAITEK Aviator | ViewSonic VP191s
Zvuk: ASUS XONAR Essence ST | M-Audio Studiophile BX5 | Sennheiser PC360
Vodník: 2xLaiing D5 Vario (Swiftech+Alphacool) + EK serial Dualtop + Radiator Extreme III (3x120) + 3x Noctua NS-F12-800, EK Supremacy, MIPS RAM Freezer3, HDD homemade Cu blok, EK RES 400 rev2
james.flashpoint
Červená karta
Červená karta
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha 10 - ZAHR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james.flashpoint »

jop
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

Dej takty CPU na default a odpoj všechny PnP (usb) zařízení. Taky nezapomeň odinstalovat ovladače gk :wink:
Obrázek
PROJECT: Digital Fantasy
Více na mých www
james.flashpoint
Červená karta
Červená karta
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha 10 - ZAHR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james.flashpoint »

XPM píše:Dej takty CPU na default a odpoj všechny PnP (usb) zařízení. Taky nezapomeň odinstalovat ovladače gk :wink:
nepomohlo :?
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

Presne tento problem som mal dnes aj ja ...... :? ..., presne na 15% zamrzol instalacny soft. k intel cipovej sade...., skusal som 2 posledne verzie ...... a presne to iste......
Zajtra sa na to skusim pozriet snad sa mi nieco podari zistit.... :)
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
james.flashpoint
Červená karta
Červená karta
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha 10 - ZAHR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james.flashpoint »

vyřešil jsem to reistalem woken ... :cry:
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

james.flashpoint píše:vyřešil jsem to reistalem woken ... :cry:

Presne tak aj u mna to zabralo..... :) ....., aj tak to bolo celkom zaujimave, pretoze to bola jedina vyraznejsia chyba ktoru som si na tomto PC vsimol ...., ako sa to tim ludom moze vobec podarit.... :? ( uz len nechapem ako to cele mesiace vydrzal v PCI rezime grafickej karty ......, pretoe sa prisiel stazovat preto ze mu sekaju hry... :-D ) ..........
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
james.flashpoint
Červená karta
Červená karta
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha 10 - ZAHR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james.flashpoint »

random píše:
james.flashpoint píše:vyřešil jsem to reistalem woken ... :cry:

Presne tak aj u mna to zabralo..... :) ....., aj tak to bolo celkom zaujimave, pretoze to bola jedina vyraznejsia chyba ktoru som si na tomto PC vsimol ...., ako sa to tim ludom moze vobec podarit.... :? ( uz len nechapem ako to cele mesiace vydrzal v PCI rezime grafickej karty ......, pretoe sa prisiel stazovat preto ze mu sekaju hry... :-D ) ..........
:-D já sem ty drivery při instalu woken, zapoměl naistalovat a pak jak už je to zasekaný už to nejde....
Byl jsem s tím asi měsíc ale on ten R9800 pro je dost výkonný i v tomto režimu takže jsem na to nekáp....
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Microsoft“