Restarty PC, Zamrzání OS, Zamrzání Biosu

Operační systémy Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista a další.

Moderátor: Loki5567

Pravidla fóra
Vše okolo nového systému Windows 8 se řeší jen a pouze v PODSEKCI (klik), ostatní se přesouvá nebo zamyká.
Odpovědět
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Restarty PC, Zamrzání OS, Zamrzání Biosu

Příspěvek od Hexik21 »

Ahoj,
Chtěl bych se s Vámi podělit o problémy, které se mi v posledních dnech dějí.

1) Během surfování na netu nebo práce na vzdálené ploše pomocí RDP se systém zasekne a nejde nic dělat. Jediné co pomůže je restart. Po restaru bliká monitor, v bedně se roztočí větráčky, které běží a dál se nic neděje jen se vše točí a točí a točí.

2) Když se podaří a po zamrznutí se provede restart tak PC reaguje ale zamrzne v biosu a opět se musí Pc restartovat a děje se to co je výše popsáno.

3) Občas se PC po zamrznutí OS stále restartuje jako by nemohl načíst a použít defaultní nastavení biosu

4) Když nastavím vše v Biosu na default tak to nepomůže (Pc běhal na OC )

5) Teploty CPU jsou kolem 40°C GPU má 50-60 °C

6) Sestava je i5 2500K,Asus P8P67,8GB RAM,750W Corsair AX, R9 290 Gigabyte

7) Pokud vyvolám strest test třeba pomocí prime 95 tak test běží v pohodě po ukončení testu se PC ale zasekne. Teploty během testu jsou OK + - 10°C než výše pokud vyvolám StrestTest pro Grafiku tak teploty jdou do 80°C

8) Rozebral jsem PC a vše zkontroloval CPU je správně napastován, Grafika taky. Zkoušel jsem změnit umístění RAM z A2 a B2 na A1 a B1 moc to nepomohlo. Měl jsem pak v slotu jen 1 RAM Pamět ale to taky nepomohlo.

PS: Grafika byla na reklamaci dělala artefakty v protokolu bylo napsáno "Opraveno" což mi moc nepomohlo :( Dál se mi zdá že Zdroji pískají cívky ale jen občas, někdy víc někdy mín.
Ruku na srdce, jsem ztracen, už nevím kam dál. Za jakoukoliv radu bych byl ale rád :))

PS2: Pc mi 3x chcíp během psaní, oprava 4x
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Microsoft“