Refresh plochy???

Operační systémy Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista a další.

Moderátor: Loki5567

Pravidla fóra
Vše okolo nového systému Windows 8 se řeší jen a pouze v PODSEKCI (klik), ostatní se přesouvá nebo zamyká.
Odpovědět
BlaineMonno
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. srp 2015

Refresh plochy???

Příspěvek od BlaineMonno »

Zdravím,

předem se omlouvám, pokud jsem dotaz špatně zařadil, ale nějak nevím, kam přesně to napsat.
Občas se mi stává, že se mi jakoby refreshne plocha, nebo prostě problikne, zmizí ikony, tapeta, ikony na liště a za chviličku se to zase objeví, když se to stane, tak se mi i jakoby lagne PC a v tu chvíli nejde nic udělat (trvá to asi 1-2 sekundy). Občas se mi přitom i stane, že se mi ikony hodí na jednu stranu, vždy to pracně seřadím a pak zase se mi to rozhodí. :) Vůbec mě nenapadá, čím by to mohlo být, nebo jak to vůbec spravit.... Děkuji za jakoukoliv radu. :)


//edit Wilik - presun z grafik
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Refresh plochy???

Příspěvek od Alfajk »

vyzkousej vsechno, snad neco zabere http://www.itworld.com/article/2827156/ ... fresh.html
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
BlaineMonno
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. srp 2015

Re: Refresh plochy???

Příspěvek od BlaineMonno »

Super díky, postupně vše vyzkouším. :)
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Microsoft“