Reinstal W10- zachování her

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 10.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Reinstal W10- zachování her

Příspěvek od anti.77 »

Dobrý den, chci před CP2077 reinstalovat asi dvouleté W10, bohužel jsem se přestěhoval na ves, kde je pevný internet max 20MB/s a jelikož mám nainstalováno asi 3TB her a chci je v pc mít, je problém. Hry na Steam jsou v pohodě, tam stačí nainstalovat kliena a jedou, ovšem Uplay, Origin jsem musel instalovat znovat ( ještě s optikou takže to bylo v klidu) a předpokládám i GOG a Epic na tom budou stejně. Nevíte někdo existuje - li nějaká možnost aby to proběhlo jako u Steam ????? Dík za info předem :-)
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
C1c1n
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. dub 2017
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Reinstal W10- zachování her

Příspěvek od C1c1n »

Na Originu jsem tohle řešil následovně -
Hru si nakopíruju někam bokem na "D" třeba jak je nainstalována v Origin Games
Po reinstalu aktivuju stahování v klientu originu - vypnu origin - překopíruju tam hru zpět z "D" do Origin Games - Po otevření Originu se hra zkontroluje že je přítomna a nestahuje se
CPU - i7 8700k - GPU - 1080Ti - MB - Gigabyte GA Z370 HD3 - RAM - Kingston HyperX 2700Mhz CL15 - SSD - Kingston HyperX M.2 240G - DISK - WD Blue 1TB - Zdroj - EVGA Supernova 650 P2
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Re: Reinstal W10- zachování her

Příspěvek od anti.77 »

C1c1n píše:Na Originu jsem tohle řešil následovně -
Hru si nakopíruju někam bokem na "D" třeba jak je nainstalována v Origin Games
Po reinstalu aktivuju stahování v klientu originu - vypnu origin - překopíruju tam hru zpět z "D" do Origin Games - Po otevření Originu se hra zkontroluje že je přítomna a nestahuje se
O.K. Dík, zkusim to, já mám hry na D a E , takže by do nemusel bejt problém :-), u Steamu to právě tak nějak funguje i když tam je nechávám v adresáři klienta a pak jen toho novýho nainstaluju do toho adresáře :-)
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Re: Reinstal W10- zachování her

Příspěvek od anti.77 »

C1c1n píše:Na Originu jsem tohle řešil následovně -
Hru si nakopíruju někam bokem na "D" třeba jak je nainstalována v Origin Games
Po reinstalu aktivuju stahování v klientu originu - vypnu origin - překopíruju tam hru zpět z "D" do Origin Games - Po otevření Originu se hra zkontroluje že je přítomna a nestahuje se
Takže dík, povedlo se to ... Steam jen stačilo nainstalovat klienta do stejného adresáře, Uplay,origin,gog a dokonce i rockstar se jen zadala cesta a dalo to kontrolu a o.k. , jen Epic dělá problém, dokonce když sem zkoušel teda nainstalovat hru do adresáře Epic Games tak mi to instalaci bloklo, dokud jsem hru neodstranil, naštěstí tam mám jen asi čtyři hy :-) .. tak ještě jednou dík
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
Odpovědět

Zpět na „Windows 10“