FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Operační systémy Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista a další.

Moderátor: Loki5567

Pravidla fóra
Vše okolo nového systému Windows 8 se řeší jen a pouze v PODSEKCI (klik), ostatní se přesouvá nebo zamyká.
Richo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2005

Re: FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Příspěvek od Richo »

Zdravím,
dají se nějak zálohovat aktualizace pro XPéčka? Po SP3 už jich je zase kolem 60...
dík.
Brázda.l
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2005
Bydliště: Vysočina

Re: FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Příspěvek od Brázda.l »

Nevím jestli přímo zálohovat, ale určitě se dají stáhnout. Např. za pomoci Windows Updates Downloader.

Nebo ručně (zadáš číslo KB) ze stránek http://catalog.update.microsoft.com

Případně použij kombinaci obou, já to řeším tak, že prvně stáhnu aktualizace přes WUD ty pak nainstaluju do čistého OS jen s SP3 (třeba ve virtualu), a pak až mám aktualizace nainstalovány, tak ještě pustím Windows Update a nové aktualizace které se nestáhly přes WUD postahuju ručně přes katalog.

A nebo ještě si můžeš stáhnout už hotovej balík záplat od někoho např. http://test.raziel-cz.net/roll-up/ nainstalovat, a pak ručně postahovat chybějící aktualizace.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 12GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+ | HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad X200 7459-1P0
Richo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2005

Re: FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Příspěvek od Richo »

Dík.
Už jednou jsem to s Windows Updates Downloaderem zkoušel a nějak to nešlo. Teď to vypadá slibně. Snad se to povede.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Příspěvek od zombux »

vzhledem k tomu že ani přes standardní WU to nejde nahodit všechno najednou, nebude to zrovna triviální záležitost. pro každý měsíc existuje kompletní ISO aktualizací, ale to je pořád jen polovičaté řešení...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Richo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2005

Re: FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Příspěvek od Richo »

No právě mě to teď napadlo, jak to instalovat? Jednu záplatu po druhé, nebo je nějaká jiná možnost? Někde jsem čet o nějakém .bat souboru, ale už nevím kde.
kocourleo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. dub 2007
Bydliště: Brno

Re: FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Příspěvek od kocourleo »

Brázda.l už ti poradil, koukni se sem: http://test.raziel-cz.net/roll-up/ a stáhni si http://test.raziel-cz.net/roll-up/WXP-S ... 7.2010.exe . Zbytek updatů od července si dostahuj (třeba z diit.cz - nechej hledat "aktualizace") a klidně si ten bat soubor doplň a do adresáře si pak přidej ty nové updaty.
Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Příspěvek od zombux »

nechci bejt kverulant, ale stahovat jakési "packy" odněkud z webu třetí strany mi nepřijde úplně rozumný, kdoví co do toho kdo přibalil
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Brázda.l
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2005
Bydliště: Vysočina

Re: FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Příspěvek od Brázda.l »

Když si ten pack rozbalíš, tak přesně vidíš co tam přibalil.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 12GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+ | HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad X200 7459-1P0
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: FAQ: Service Packs pro operační systémy Windows

Příspěvek od Exp »

Zkoušeli jste někdo WSUS Offline Update Generator?

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Microsoft“