FAQ: Windows vytuhávají, programy padají, PC se restartuje

Operační systémy Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista a další.

Moderátor: Loki5567

Pravidla fóra
Vše okolo nového systému Windows 8 se řeší jen a pouze v PODSEKCI (klik), ostatní se přesouvá nebo zamyká.
BR4D3K
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2005

Re: FAQ: Windows vytuhávají, programy padají, PC se restartuje

Příspěvek od BR4D3K »

Zdravím,dnes jsem si instaloval na pc Daemon tools pro a po tom co mi to tam nainstalovalo nějakej ovladač se mi restartovalo pc,což bylo dle očekávání v pořádku. Jenže při nabíhání systému (úvodní obrazovka s loadingem) se pc samo restartovalo a děje se tak stále dokola. Skoušel jsem opravu systému,což vypadalo nadějně ale po opravě a naběhnutí do win vyskočila modrá obrazovka. Nevite někdo co s tím??

EDIT: jinak sestava je ::: MB: GigaByte EP45-DS3R, CPU: Intel core 2 quad Q9550 2,83GHz, RAM: 4096MB DDR2 800MHz CL5 CORSAIR, GRAFIKA: VGA MSI R4870-T2D1G 1GB DDR5, ZDROJ: JERSEY 600W
Asachiel
Nováček
Nováček
Registrován: 08. lis 2009

Re: FAQ: Windows vytuhávají, programy padají, PC se restartuje

Příspěvek od Asachiel »

Čau lidi, taky mám problém.
Nedávno jsem si koupil nové DDR RAMky. Jsou to obě 1GB 433mhz. A přidal jsem je ke svým 2x 512mb 433mhz. Potíž je v tom, že právě od té doby všechny hry padají, nepouští se, při koukání na videa na netu se občas hodí modrá smrt - jindy se komp jen restartuje. Není to pravidlo a není to ani časově omezené. U jedné hry stačí hrát 2 minuty u jiné dvě hodiny. Zkoušel jsem vyndat jen nové RAMky - pak zase jen ty staré. Leč problémy jsou řekl bych stále stejné a neřekl bych, že bude problém jinde než v pamětích...
OsirisII
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2008
Bydliště: Mosonmagyaróvár Maďarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: FAQ: Windows vytuhávají, programy padají, PC se restartuje

Příspěvek od OsirisII »

Takže prvé pozrieme Cpu-z či je správny takt pamätí, či ich SPD identifikovalo a nastavilo poriadne ak nie, tak prestaviť a pustiť na to Memtest alebo Occt Ram test.
Vpliv frekvencie a časovania pamätí na výkon
NTB: Asus X58L
Razer nie sú myši, je to len odpad Logitechu
For You: Victory is not in the cards...
Sety Slovenská produkcia Sety všeho druhu (electro, D&B, funk, a všetko čo je dobré)
Asachiel
Nováček
Nováček
Registrován: 08. lis 2009

Re: FAQ: Windows vytuhávají, programy padají, PC se restartuje

Příspěvek od Asachiel »

ještě sem zapomněl podotknout - že pokud hraju, tak z 90% je pád hry ohlášenej windowsovou hláškou - program "něco.exe" byl ukončen ... bla, bla, bla ...
Blaster30
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2012

Re: FAQ: Windows vytuhávají, programy padají, PC se restartuje

Příspěvek od Blaster30 »

Ahoj. Snad nejsem s topicem úplně mimo mísu.

Včera jsem chtěl nainstalovat W7 na fungl novej noťas: Toshiba Satellite C55-A-19N. Spustil jsem instalaci a šel se najíst. Když jsem přišel, tak na obrazovce se střídala černá obrazovka s logem Toshiba a nápisem leading innovation. Ani tedy nevím jestli se instalace dokončila nebo ne. Usoudil jsem, že se pořád restaruje kvůli problému s bootováním. Do boot menu jsem našel, že se leze klávesou F12 ....tam jsem se dostal, ale tak nějak mi tam nejde nic zvolit. Někdo nějaký tip co s tím?

PS: Vše jsem dělal ve spěchu, protože jsem musel pryč a vrhnu se na to znovu až příjdu dnes z práce. Radši se ale ptám, kdyby někoho něco napadlo a já potom hned věděl po čem koukat.
Nejspíš to ani není problém, spíš jen moje neznalost tohodle biosu.

//EDIT - vyřešeno
CPU AMD Phenom II X4 965 BE rev. C3, MB Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H , RAM OCZ 2x2GB DDR3 1600 , SSD Crucial m4 - 128GB , HDD WD Caviar Green, 3,5" SATA II 1TB , GPU Sapphire HD 6870 1GB GDDR5 , CASE COOLERMASTER Elite 335 , REPRO Genius SW-HF 5.1 4000, Zdroj Seasonic SS-500ET T3
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Microsoft“