Linux se prostě kousne

Linux, Unix, Solaris, OS/2 atp.
Odpovědět
dark_stuff
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2006
Bydliště: Bruntál / Olomouc

Linux se prostě kousne

Příspěvek od dark_stuff »

Kuuuurňa! Zas mi něco nejede, já su ale smolař! Zkusil sem Ubuntu, Kubuntu, Mandrivu... Všechno dělá to samé! Chvíli jede jede, najednou se kousne, musím restartovat. Pokaždé v jiném čase, pokaždé při jiné operaci. Co s tím? Já chci Linux! :evil:
Lidi jsou různí. Víc nesmím říct.
Černá karta je rasistická!
Josko
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. dub 2005
Bydliště: Žilina (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josko »

popozeraj logy vo /var/log po tom ako ti to kusne možno dačo nájdeš v nejakom logu... potom nemáš nejaké škáľovnie CPU zapnuté že by ti ho zoškáľovalo a preto zakuslo ?... no a potom už jedine klasika memtest a iné testy stability pc..
Obrázek
Keby mi niekto chcel písať tak radšej na Jabber/GTalk - bruno.kremel(at)gmail.com
NB: MacBook Pro 13" 7,1: CPU: Intel Core 2 Duo P8600@2,4GHz, VGA: nVidia GeForce 320M, RAM: 4GB 1067MHz, Display: LG W2452T 24",
Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4
dark_stuff
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2006
Bydliště: Bruntál / Olomouc

Příspěvek od dark_stuff »

logy mi nic neřeknou, na to sem moc blbej :-D. memtest je v pohodě, kontrola HDD taky bez potíží... škálování CPU? lamovsky prosím :oops:
Lidi jsou různí. Víc nesmím říct.
Černá karta je rasistická!
Josko
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. dub 2005
Bydliště: Žilina (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josko »

No škálovanie... myslím niečo ako Cool n Quiet pri amd, proste že ti za behu znižuje frekvenciu ak nezaťažuješ CPU... ale logy povedia ti stačí ak uvidíš nejaký warning, error alebo failure... inak ťa zaujímať nič nemusí. tak sa dívam že máš amd skús to cool n quiet vypnúť v biose čo to spraví..
Obrázek
Keby mi niekto chcel písať tak radšej na Jabber/GTalk - bruno.kremel(at)gmail.com
NB: MacBook Pro 13" 7,1: CPU: Intel Core 2 Duo P8600@2,4GHz, VGA: nVidia GeForce 320M, RAM: 4GB 1067MHz, Display: LG W2452T 24",
Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4
dark_stuff
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2006
Bydliště: Bruntál / Olomouc

Příspěvek od dark_stuff »

Cool ´n´ Quiet je vypnutej, logy vypadaly čistě. Už sem zkusil i instal na čistej HDD (předtím to bylo půl na půl s Win), jestli to není třeba FAT nebo tak něco... a pořád to samé.
Lidi jsou různí. Víc nesmím říct.
Černá karta je rasistická!
K.
Nováček
Nováček
Registrován: 23. kvě 2007

Příspěvek od K. »

dark_stuff píše:Cool ´n´ Quiet je vypnutej, logy vypadaly čistě. Už sem zkusil i instal na čistej HDD (předtím to bylo půl na půl s Win), jestli to není třeba FAT nebo tak něco... a pořád to samé.
Logy vypadaly čistě? Které? Co v nich bylo?
tobe.9
Nováček
Nováček
Registrován: 08. říj 2006
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tobe.9 »

Mě všechny distra občas zamrzají, dokud nedoinstaluju ovladače grafické karty. Pak je vše ok.
Cpu: Barton 2500+@3200+ MB: MSI K7N2 Delta-L Ram: 2*128mb+256mb VGA: Geforce fx5600
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Linux a podobné“