Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 4. březen 2021, 11:13

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 13 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Jaky vam funguje port na azureus?
PříspěvekZaslal v: út 25. prosinec 2007, 23:45 
Nováček
Nováček

Zdravim. Mám azureus, chtěl by po mě nastavit port. Nemáte prosím nějakej tip na funkční port? Já jsem jich zkusil snad 100 a nic. Číslo od 49000 vejš. Díky moc za pomoc :D .
Případně jak se dá otestovat v konzili kterej port jo a kterej ne. Nějak rychlejc, azureus to dlouho testuje. Díky

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 25. prosinec 2007, 23:56 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

1. nevim proc to davas do linuxu
2. port musis mit povoleny na routru, tj. premosteny.
3. pak si muzes vybrat jakykoliv

prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 26. prosinec 2007, 00:42 
Nováček
Nováček

Sorry, zapoměl jsem dopsat, že to je na Fedoře 7. Všem ostatním windows strojům to jde jen mě torrenty nejedou. FC5 a 6 všechno OK, ale 7 ani prd.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 26. prosinec 2007, 09:32 
Začátečník
Začátečník

nema fedora 7 zaple standartne IP Tables ?

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 26. prosinec 2007, 16:15 
Nováček
Nováček

CyberDeath napsal:
nema fedora 7 zaple standartne IP Tables ?
To je co? Já zase tak daleko se sítěma nejsem. Pokud by k tomu bylo nějaké vysvětlení, tak bych byl rád :D

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 26. prosinec 2007, 17:32 
Začátečník
Začátečník

neco lepsiho nez firewal :-) ... popisu sou na internetu 1 000 000 ny :-)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 26. prosinec 2007, 22:10 
Začátečník
Začátečník

Azereus v linuxu?

Jinak: http://www.root.cz/clanky/vse-o-iptables-uvod/

Desktop: MB: K9N6PGM2-V2 - Čipset NVIDIA , socket AM2+, DDR2, SATA2; GK: nVidia GT240, 512MB, DVI + HDMI; CPU: AMD ATHLON II X2 Dual-Core 3,0 GHz, 4MB; RAM: DDR2 4GB 800MHz; HDD: 2TB SATAII, 250GB SSD DVD: DVD-RAM LG; OS: Win 10 Home

Předmět: java
PříspěvekZaslal v: st 26. prosinec 2007, 23:03 
Začátečník
Začátečník

martin.ol napsal:
Azereus v linuxu?

Pro linuxu neni Java?

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 26. prosinec 2007, 23:46 
Nováček
Nováček

martin.ol napsal:
Díky. Ten článek si přečtu. Nevidím důvod proč by azureus neměl v linuxu fungovat. Stáhlo (yum) si to javu a jede to. akorát musím pořešit ty iptables. Má to vliv aji když mám firewall vypnutý?

Edit: Už začínám lehce chápat. Jak by teda mělo vypadat moje řešení problému? Povolit přijmutí paketu na portu, kde azureus naslouchá? Jasný, že zbytek nezahazovat.
Takže něco takovýho? iptables -A INPUT -p tcp --dport 50000 -j ACCEPT - pokud jsem to dobře pochopil, tak tohle by mělo povolit všechno co jde na port 50000. Může mě prosím někdo znalý nasměrovat? Sítě nejsou zrovna jednoduché.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 28. prosinec 2007, 12:25 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Billy Bob Bean napsal:
Takže něco takovýho? iptables -A INPUT -p tcp --dport 50000 -j ACCEPT - pokud jsem to dobře pochopil, tak tohle by mělo povolit všechno co jde na port 50000. Může mě prosím někdo znalý nasměrovat? Sítě nejsou zrovna jednoduché.

Presne niečo také... ale myslím si že vo fedore bude niekde na ovládanie toho firewallu grafické klikátko tak skús pohladať.

Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 28. prosinec 2007, 14:33 
Začátečník
Začátečník

Tak pardon, se v těch torenťáckých klientech neorientuji, jen jsem měl za to, že Azereus je woknowej a že linux použává KTorent ap. :roll:

Desktop: MB: K9N6PGM2-V2 - Čipset NVIDIA , socket AM2+, DDR2, SATA2; GK: nVidia GT240, 512MB, DVI + HDMI; CPU: AMD ATHLON II X2 Dual-Core 3,0 GHz, 4MB; RAM: DDR2 4GB 800MHz; HDD: 2TB SATAII, 250GB SSD DVD: DVD-RAM LG; OS: Win 10 Home

Předmět:
PříspěvekZaslal v: pá 28. prosinec 2007, 14:52 
Nováček
Nováček

Josko napsal:
Billy Bob Bean napsal:

Presne niečo také... ale myslím si že vo fedore bude niekde na ovládanie toho firewallu grafické klikátko tak skús pohladať.
Firewall mám vypnutý. Teda měl by být. Po instalaci se to na něj ptalo, a tam jsem ho vypnul. Ještě pohledám.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: ne 6. leden 2008, 21:22 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

martin.ol napsal:
Tak pardon, se v těch torenťáckých klientech neorientuji, jen jsem měl za to, že Azereus je woknowej a že linux použává KTorent ap. :roll:

Na linuxu je vyber ... ja tam treba pouzivam prave Azureus, mozna protoze jsem na nej narazil nejdriv, a pak uz nebyl duvod hledat dal ...

Odpovědět na téma  [ 13 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních