GParted Live CD

Linux, Unix, Solaris, OS/2 atp.
Odpovědět
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

GParted Live CD

Příspěvek od Rammstein »

Nazdarek, mam takovej problem... snad mi pomuzete :) Jedna se mi o to, ze mam na notebooku na skrytem oddilu instalacku Vist a chtel bych aby tento oddil nebyl skryty... aby byl klasicky viditelny ve Win... z Live CD jsem nabootoval, mam zde zobrazeny vsechny disky tedy WinRE (to je ten skryty) a zbyle dva disky System a Data... U system mam Flag "Boot" a u WinRE neni zadna Flag (melo by tam asi byt hidden?). Co mam udelat proto abych tento oddil WinRE udelal viditelnym ve win? Diky moc :)
Acer Aspire V3-571G -> Intel Core i5 -> nVidia 730M 2GB -> 8GB RAM -> HDD 1000GB -> IPS FullHD Displej!!!!
Josko
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. dub 2005
Bydliště: Žilina (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: GParted Live CD

Příspěvek od Josko »

Neviem o tom že by GParted niečo také dokázal.
Ale čo by si mohlo skúsiť je zmeniť typ oddielu pomocou fdisku (napr aj cez to GParted Live cd) z hidden NTFS na normálne NTFS(prípadne hidden FAT32 na FAT32), ale nezaručujem že to skutočne bude fungovať.
Obrázek
Keby mi niekto chcel písať tak radšej na Jabber/GTalk - bruno.kremel(at)gmail.com
NB: MacBook Pro 13" 7,1: CPU: Intel Core 2 Duo P8600@2,4GHz, VGA: nVidia GeForce 320M, RAM: 4GB 1067MHz, Display: LG W2452T 24",
Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

Re: GParted Live CD

Příspěvek od Rammstein »

no prave ten oddil je skryty, ale tam se mi objevuje pravdepodobne jako normalni, pze tam nemam moznost "unhidden" ale pouze "hidden" a prave ja potrebuju nejak dat unhidden a vubec nvm jak :( a ani nechapu proc se mi tam neobjevuje ze je to skryty oddil.... ten program by to mel zvladnout ;)
Acer Aspire V3-571G -> Intel Core i5 -> nVidia 730M 2GB -> 8GB RAM -> HDD 1000GB -> IPS FullHD Displej!!!!
Josko
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. dub 2005
Bydliště: Žilina (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: GParted Live CD

Příspěvek od Josko »

Však skús ten fdisk.
Obrázek
Keby mi niekto chcel písať tak radšej na Jabber/GTalk - bruno.kremel(at)gmail.com
NB: MacBook Pro 13" 7,1: CPU: Intel Core 2 Duo P8600@2,4GHz, VGA: nVidia GeForce 320M, RAM: 4GB 1067MHz, Display: LG W2452T 24",
Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Linux a podobné“