Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 26. leden 2021, 12:13

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Hraní pod wine - jak na CUDA a DC 4.0 ?
PříspěvekZaslal v: pá 19. únor 2010, 20:32 
Začátečník
Začátečník

Zdar Linuxáci. Hraji pod wine Crysis, GTA4, CSS ... Dnes jsem tak přemýšlel a zjistil jem, že mi pod wine nejede CUDA a Direct Compute (ani jedno jsem se ještě nepokoušel nějak dostat do wine...) (na GK mám 4.0). Je nějaká možnost to dát dohromady ? Nějaké návody jsem viděl, ale moc s toho nevyčtu :D. Tak kdyby se někdo našel, co by mi s tím pomohl ?

ps. na WIN nepřejdu (momentálně jsem den na win7 a mám s toho depku, kde je moje Mandriva...) a hry mi jedou suprově (pouze by to chtělo CUDU a DC 4.0).

Předmět: Re: Hraní pod wine - jak na CUDA a DC 4.0 ?
PříspěvekZaslal v: ne 28. únor 2010, 14:25 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Myslím že to tak jednoducho nepôjde pretože CUDA a Direct Compute je súčasť ovládača (pravda že aj linuxový ovládač CUDA podporuje) takže vo wine bude musieť niekto zabezpečiť nejaký wrapper na ten linuxový ovládač tak aby sa to programom javilo ako cuda vo windowse.. Predpokladám že to chceš hlavne kôli PhysX, že? Tak čo som čítal tak PhysX pre linux zatiaľ nvidia neplánuje...

Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4

Předmět: Re: Hraní pod wine - jak na CUDA a DC 4.0 ?
PříspěvekZaslal v: ne 28. únor 2010, 19:14 
Začátečník
Začátečník

no ked som hodil do google "wine CUDA" tak som nasiel nejake info o wrapery takze by sa to teoreticky dalo rozbehat. ale o DirectCompute je prakticky nemozne kedze by to museli do wine naprogramovat.

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 3 anonymních