Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 26. únor 2021, 16:18

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Hard block wifi / nelze zapnout wifi (vyreseno)
PříspěvekZaslal v: po 25. duben 2011, 13:20 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

Zdravim, hrabal jsem se v linuxu (GnackTrack- zaklad ubuntu) hral jsem si s ovladacema na wifi(snazil jsem se opatchovat ovladac kvuli aircracku :oops: ) a pak se mi hard restartnul notebook a zhruba od té doby mi nefunguje prepinac na wifi ani ve win ani v linuxu. vypada to na problem na urovni biosu. V obou systemech ale karta viditelna je. (windowsacka utilitka na hledani problemu mi rika abych prepnul wifi do polohy "on" na notebooku, ale bouzel to nereaguje zkousel jsem i klavesovou zkratku Fn+F5). zkousel jsem pomoci prikazu rfkill unblock all to odblokovat ale bez vysledku. zkousel jsem nastavit bios do tovarniho nastaveni... taky nic.

(dokonce jsem se nejak proklikal v konfiguraci do rfkill a tam bylo ve state nastavena 2... myslim ze by tam mela byt 1 ale neslo to prepsat), zkousel jsem i rm /dev/rfkill a restart taky nic

notebook: Lenovo G555 http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105145081000000Z7O, wifi broadcom 4313

predem dekuji za kazdou radu

Naposledy upravil Pokys dne út 26. duben 2011, 12:47, celkem upraveno 1x.

Předmět: Re: Hard block wifi / nelze zapnout wifi
PříspěvekZaslal v: út 26. duben 2011, 00:17 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

zahadne vyreseno reinstalem ovladace ve windows :? :-D

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní