Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je so 18. listopad 2017, 20:06

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Problém s USB během stahování z torrentů (Automatické vypnut
PříspěvekZaslal v: pá 7. červenec 2017, 11:22 
Nováček
Nováček

Ahoj lidi,

mám dlouhodobý problém během stahování z torrentů. Když jsem měl ještě Windows 7 64-bit, tak to šlo bez problémů, ale od té doby, co mám Windows 10 64-bit, tak s tím mám problémy. Vyzkoušel jsem už mnoho klientů (qBittorrent, uTorrent, Bittorrent) a nic nepomohlo
A vzhledme k tomu, že chytám internet přes WiFi USB adaptér, tak to vždy vypne a znovu zapne, stejně jako kdybych ho vyndal z PC a znova zandal, prostě rychlé zapnutí a vypnutí tohoto USB adaptéru. A vím, že není problém v tom adaptéru, protože mi na 4s nefunguje myš ani klávesnice, takže podle toho jsem usoudil, že není problém v tom, ale v USB.

Zkusil jsem vypnout přes Správce zařízení úspory zařízení na všech USB, a dokonce jsem se podíval i do Možnosti napájení, kde jsem vypnul pozastavení USB a stále nic nepomohlo. Děje se to +- po 9 minutách.

Předmět: Re: Problém s USB během stahování z torrentů (Automatické vy
PříspěvekZaslal v: so 8. červenec 2017, 11:15 
Začátečník
Začátečník

omez maximalni pocet aktivnich spojeni

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

PříspěvekZaslal v: so 8. červenec 2017, 16:16 
Nováček
Nováček

A kde se to dělá? Moc toho připojeného nemám a vzhledem k tomu, že to začalo dělat po přechodu na Win 10, tak nevím, zda to bude tím.

PříspěvekZaslal v: so 8. červenec 2017, 17:10 
Začátečník
Začátečník

v klientovi torrentu, nekde v nastaveni

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

PříspěvekZaslal v: ne 23. červenec 2017, 11:33 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Alfajk: co by s hardwarovým zamrzáním měl mít společného maximální počet konexí v nějakém programu?

diprochy: zkus odpojit všechny USB periferie, pak je po jedné připojovat a sleduj, kdy se problém objeví. Je to nějaký konflikt během sdílení USB sběrnice, nebo konflikt během sdílení systémových prostředků (IRQ, apod.) v operačním systému.

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních