"Sloučení" dvou bitových kopií SD karty

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Simmy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. úno 2006

"Sloučení" dvou bitových kopií SD karty

Příspěvek od Simmy »

Zdravím všechny technicky zdatnější,

už delší dobu odkládám řešení jednoho problému, ke kterému se mi nedaří vygooglit uspokojivou odpověď.

V telefonu jsem řešil výměnu pomalejší karty za rychlejší, koupil jsem tedy novou, udělal bitovou kopii a v mezidobí karty párkrát prostřídal. Na každé z nich mi tedy chybí nějaké časové období ve fotogalerii. Chtěl bych nyní zálohy a karty spojit do jedné, ale tak, aby zůstaly zachovány metadata a fotky se správně v galerii řadily (ne podle data "změněno"), takže asi nepřipadá v úvahu ctrl+c a ctrl+v.

Znáte prosím někdo nějaké rozumné řešení? Možná to ani nebude nic složitého, jen potřebuju popostrčit.

Děkuji za rady.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: "Sloučení" dvou bitových kopií SD karty

Příspěvek od zombux »

obávám se že problém je už v principu "bitové kopie"...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: "Sloučení" dvou bitových kopií SD karty

Příspěvek od pilarius »

CTRL+X -> CTRL+V?
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Simmy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. úno 2006

Re: "Sloučení" dvou bitových kopií SD karty

Příspěvek od Simmy »

Někdy ta nejsnazší řešení bývají nejlepší :) nevím, proč mě to vůbec nenapadlo :oops: díky

Zombux: vedla mě k tomu nějaká úvaha o tom, že i menší celky by mohly jít zkopírovat tímto způsobem např. na úrovni složek atp.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“