Norton Ghost 2003 - Jak na to ?

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

zazalohuj partition to image....na jinej oddil než C a pak to obnovis a prepišeš tu původni z d na c....je to snadny...
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Petr10
Nováček
Nováček
Registrován: 04. črc 2008

Příspěvek od Petr10 »

pavel77 píše:Pouzil jsem universalni CD Hiders'boot CD a kdyz spustim jaky koli program i ten norton Ghost (11), tak mi to napise pri spousteni toho programu: QCDROM.SYS Loading failed, Aspi 320 Loadet failed a podobne hlasky. Na starem PC to funguje. Nevite kde by mohl byt problem? Jen doplnim ze ta DVD mechanika je take nova a je pripojena ne IDE kablikem ale pres uzky (cerveny) S-ATA. Za radu dekuji.
Prosim: presne stejny problem jsem mel dnes odpoledne a uz hodiny patram, jak se vubec z Hiren ´s Bood CD (je tam Ghost, verze nejaka 11.xx) dostat do prostredi Ghosta. Krome QCDROM.SYS a Aspi??? to zkousi hledat jeste nejake dalsi ovladace (volby ANO/NE) a pokazde to zkonci na tom, ze "obsah bootCD nenajde" (nevim, zda to rikam uplne presne...). Jen jednou jsem se proklikal k "uspecnejsimu" konci: to se ovsem prostredi Ghosta zobrazilo s presypacimi hodinami. Takze oper reset. Zkusil bych to popsat presneji, ale radeji s tim nechci uz moc experimentovat... Prosim, v cem je problem? (procetl jsem forum pozorne, ale jen tenhle jediny prispevek se zabyva necim podobnym.. ovsem neni na nej zadna odpoved). Moc dekuji!
Dupl3xx
Nováček
Nováček
Registrován: 30. říj 2009

Re: Norton Ghost 2003 - Jak na to ?

Příspěvek od Dupl3xx »

muzu se zepatat, potrebuju naklonovat 250 disku (disk 2 disk).. potrebuju neco, co umi klonovat vice disku naraz ?? predstavuju si to tak ze pripojim k pc treba 8 disku... vyberu zdrojovy disk (nebo image disku) a pak vyberu disky, na ktery se to ma naklonovat ....

nebo jakym programem by to slo udelat??


diky
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“