Visual C++ a Microsoft NET Framework

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Logue
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2005

Visual C++ a Microsoft NET Framework

Příspěvek od Logue »

Nazdar,

Chcel by som vediet ako spravne nainstalovst Visual C++ a Microsoft NET Framework. A ktore verzie su idealne pre Win XP service pack 3.

Problem je v tom ze v pocitaci ich mam dokopy aj 10 a mam dojem ze mi to sposobuje konflikty a znizuje vykon v hrach. Mozem vsetky starsie verzie odinstalovat ?

//CZDaywalker - přesunuto z OS Microsoft Windows XP
trodas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Visual C++ a Microsoft NET Framework

Příspěvek od trodas »

Myslím, že můžeš. Ostatně existuje i minimalistická instalace NET Frameworku, v extrémním případě jsem viděl dodávat jen i určité DLLka (tuším to bylo k programu nLite na úpravu instalace Widlí) které ti už nic nezpomalí.

Obecně to dělám tak, že aplikace co se musí instalovat jde z kola ven. Jsou aplikace, které se instalovat nemusí a tedy nic ani potentionálně nemohou zpomalit...

Obecně ale platí, že ve Win XP běží asi 50 nepotřebných služeb, ty vadí daleko více než cokoli jiného. Např. služba "vzdálená správa registrů" ve mně vzbuzuje záchvaty děsu :wink: Aby mi mohl někdo na dálku upravovat registry, tak to bych se mohl rovnou zbavit všech PC.
Jistě, ža HW firewallem a s IP co se jako veřejná rozhodně nechová jsem v bezpečí, ale i tak mně jímají záchvaty děsu a okamžitě tuto službu zastavuji a dávám ji na zakázáno.

Defragmentace a pročištění konfluktů v registrech také není na škodu. (CCleaner nebo RegistryBooster)
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
"I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts..." - Hemingway
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“