Twitch Stream

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Gasco
Nováček
Nováček
Registrován: 19. srp 2014
Bydliště: Ostrava

Twitch Stream

Příspěvek od Gasco »

Zdravím všechny,

pokouším se streamovat na twitchi různé hry (SC2, Dota 2, CS:GO) ale mám problém v náhledu svého streamu přímo na dashboardu twitche. Když spustím hru a stream, na druhém monitoru si otevřu dashboard abych tak mohl sledovat průběh streamu a chatu. Problém je v tom, že se mi můj obraz který tak sleduji asi každých 10 vteřin na chvíli zasekne a načítá, potom se sekne a nerozjede se do té doby než použiju refresh stránky. Když jsem zkusil poslat odkaz někomu jinému aby mi to zkontroloval, údajně jelo vše bez problému. Já ale chci mít kontrolu a hlavně jistotu, že to co vidím já vidí i ostatní a tak bych chtěl tento problém nějak vyřešit.

Streamuju přes OBS, vyzkoušel jsem asi stovky nastavení které jsem našel na netu, ale nepomáhá nic, tady je jedno z nich které používám v současné chvíli http://cubeupload.com/codes/82468f

Windows 8.1 64bit
CPU Intel i5 - 4440
GeForce GTX 650
RAM 8GB

Rychlost připojení
Obrázek
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Twitch Stream

Příspěvek od jagoda »

Tak mozno to nestiha hru,stream aj sledovanie streamu naraz.
Opytaj sa sledujucich ci im to ide plynulo alebo nie.
Kazdopadne internet mas v poriadku.
Procak asi najslabsie 4 jadro od intelu.
A ta karta je dnes uz minimum.
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Gasco
Nováček
Nováček
Registrován: 19. srp 2014
Bydliště: Ostrava

Re: Twitch Stream

Příspěvek od Gasco »

Ano, vím že nemám žádné herní dělo, ale na to co hraju mi to stačí. Všude mám fps mezi 100-200 i při zapnutém streamu. Zrovna včera jsem zkoušel zjistit jak to vypadá u jiných a údajně by to mělo být v pohodě... jen není zrovna příjemné když je ten náhled zaseklý u mě a já tak nemám jistotu, že to opravdu jede.

Jaký by jste zvolili maximální bitrate v nastavení? Dočetl jsem se, že se víc jak 3000 nedoporučuje, protože uživatelům kteří mají slabší připojení by se stream sekal.
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Twitch Stream

Příspěvek od jagoda »

Tak cim menej to stiahnes tym to pojde "lepsie" ... a istotu mas, ked budes streamovat hodinu a odozva bude kladna bez problemov tak mozes byt spokojny nie ? Rozhodne nedavaj viac ako 3000...
A stale si myslim ze je to problem slabsieho HW ako internetu. :)
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Gasco
Nováček
Nováček
Registrován: 19. srp 2014
Bydliště: Ostrava

Re: Twitch Stream

Příspěvek od Gasco »

To pojede, ale zase čím menší bitrate, tím horší kvalita přece. Co se týče toho HW tak nevím, ale nemyslím si že by to byl ten důvod. Vždyť přece kdyby mi to nestíhal, dropovaly by mi fps, hra by nebyla v podstatě hratelné a už vůbec ne streamovatelná. A tokový problém já nemám.

Teď mě ještě napadla jedna věc a nevím jestli s tím může mít nějakou souvislost. Když jsem streamoval asi před třemi měsíci na windows 7, nedělalo mi to nebo aspoň si teda nevybavuju, že bych nějaký takový problém měl. Může mít nějaký vliv to že jsem upgradoval na win 8.1?
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Twitch Stream

Příspěvek od jagoda »

Na csgo velku kvalitu nepotrebujes, pri dote a starcrafte uz hej ...
Pokial viem tak win 8 pridava fps vo vela hrach...
Ale ja by som win 7 za 8 nevimenil, a neda sa 100% vylucit ze za to moze ta osmicka.
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Gasco
Nováček
Nováček
Registrován: 19. srp 2014
Bydliště: Ostrava

Re: Twitch Stream

Příspěvek od Gasco »

Já jsem taky vždy tvrdil, že bych nikdy 7 za 8 nevyměnil, ale dostal jsem je a tak jsem je zkusil.. jediné velké plus které se mi na nich líbí je podpora hlavního panelu i na druhém monitoru, to mi na 7 chybělo.
Icy_DeaD
Černá karta
Černá karta
Registrován: 10. lis 2005

Re: Twitch Stream

Příspěvek od Icy_DeaD »

problem je neresitelny, resp. je to problem mezi twitchem a cz. Kdyz budes streamovat ve 4 rano, muzes se na sebe divat jak chces bez zaseku. Nicmene ostatni to vidi normalne. Taky jsem zvyklej mit svuj vlastni stream zaplej vedle na notebooku, ale od jisty doby (myslim do doby co twitch koupil amazon), to napred zacalo bufferovat neustale a pak to i rovnou zaclo zatuhavat. U nekterejch internetu tady u nas to jde, u nekterejch ne. Ty a ja mame zrovna smulu .)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“