Zvlaštní chování Office

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
JiříP
Nováček
Nováček
Registrován: 15. říj 2003

Zvlaštní chování Office

Příspěvek od JiříP »

Zdravím všechny přítomné a prosím o radu. Zakoupil jsem do firmy 2 notebooky HP s předinstalovanými OS Win XP SP1, načež jsem na ně nainstaloval obvyklý balík SW tj. Office 2000 SP1 a AVG ver. 6 a došlo k pro mě nečekanému chování aplikací Office.. Nelze běžným způsobem (tj.dvojklikem) spustit jakýkoliv dokument vytvořený ve Wordu, ale je nutno ho dle instrukcí v chyb. hlášení programu spustit přes menu Soubor/spustit.. V PowerPointu zase nelze spustit videosoubory (v MPEG) přidružené k samotnému dokumentu. Zkoušel už jsem všechno možné vč. nových instalací, posledních aktualizací Office, odinstalování antiviru apod.., ale nemělo to žádný efekt.. Nechápu to, ještě se mi předtím nic takového nestalo, zvláště u nových PC..


Předem děkuji za jakékoliv podnětné reakce..
Kukodlak
Nováček
Nováček
Registrován: 14. zář 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kukodlak »

no poradil by som ti to najprv skusit preinstalovat :))
nemash nahodou aj nainstalovane VisiualStudio 7 ?
/kuko
JirkaH
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od JirkaH »

Asi se ti při instalaci špatně nastavily asociace s programy. Možná by skutečně bylo nejlepší provést reinstalaci včetně OS.
JiříP
Nováček
Nováček
Registrován: 15. říj 2003

Příspěvek od JiříP »

Tak jste měli pravdu, musel jsem bohužel provést kompletní reinstalaci OS a dalšího SW..:-( Při zvažování, v čem mohla být příčina předmětných problémů jsem došel k závěru, že patrně došlo k určité nekompatibilitě předinstalované angl. verze Windows a čes. Office, jinak si to nedovedu vysvětlit..
JirkaH
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od JirkaH »

Reinstalace OS včetně dalšího SW může být i dost časově náročné, důležité je, že problém je vyřešen. Asi bych zvážil zhotovení image disku např. Ghostem nebo něčím podobným.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“