Problém s USB během stahování z torrentů (Automatické vypnut

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
diprochy
Nováček
Nováček
Registrován: 12. led 2015

Problém s USB během stahování z torrentů (Automatické vypnut

Příspěvek od diprochy »

Ahoj lidi,

mám dlouhodobý problém během stahování z torrentů. Když jsem měl ještě Windows 7 64-bit, tak to šlo bez problémů, ale od té doby, co mám Windows 10 64-bit, tak s tím mám problémy. Vyzkoušel jsem už mnoho klientů (qBittorrent, uTorrent, Bittorrent) a nic nepomohlo
A vzhledme k tomu, že chytám internet přes WiFi USB adaptér, tak to vždy vypne a znovu zapne, stejně jako kdybych ho vyndal z PC a znova zandal, prostě rychlé zapnutí a vypnutí tohoto USB adaptéru. A vím, že není problém v tom adaptéru, protože mi na 4s nefunguje myš ani klávesnice, takže podle toho jsem usoudil, že není problém v tom, ale v USB.

Zkusil jsem vypnout přes Správce zařízení úspory zařízení na všech USB, a dokonce jsem se podíval i do Možnosti napájení, kde jsem vypnul pozastavení USB a stále nic nepomohlo. Děje se to +- po 9 minutách.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Problém s USB během stahování z torrentů (Automatické vy

Příspěvek od Alfajk »

omez maximalni pocet aktivnich spojeni
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
diprochy
Nováček
Nováček
Registrován: 12. led 2015

Re: Problém s USB během stahování z torrentů (Automatické vy

Příspěvek od diprochy »

A kde se to dělá? Moc toho připojeného nemám a vzhledem k tomu, že to začalo dělat po přechodu na Win 10, tak nevím, zda to bude tím.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Problém s USB během stahování z torrentů (Automatické vy

Příspěvek od Alfajk »

v klientovi torrentu, nekde v nastaveni
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Problém s USB během stahování z torrentů (Automatické vy

Příspěvek od Jey »

Alfajk: co by s hardwarovým zamrzáním měl mít společného maximální počet konexí v nějakém programu?

diprochy: zkus odpojit všechny USB periferie, pak je po jedné připojovat a sleduj, kdy se problém objeví. Je to nějaký konflikt během sdílení USB sběrnice, nebo konflikt během sdílení systémových prostředků (IRQ, apod.) v operačním systému.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“