Problém se spustenim videii v GOOGLE CHROME

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Ptak666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. čer 2008
Bydliště: Liberec

Problém se spustenim videii v GOOGLE CHROME

Příspěvek od Ptak666 »

Zdravim Vas, mam na Vas otazku. Nejdou mi nacitat videa na urcitych strankach na internetu. Dost koukam treba na stranky navratdoreality.cz a proste mi ty videa jedou treba jen 5 sec a pak se to sekne a nacita se to silene pomalu ( jako ze tak, ze treba za 10min se video zapne na 2 sec a pak zase nic). Nevenoval jsem tomu pozornost a rikal, ze maj problem nekde oni. Ale dnes jsem si sedl k PC a najel na YouTube a stranka se normalne nacetla ale kdyz kliknu na kterekoli video, tak se stranka nacte asi jen do pulky ale nic se nedeje. Vidim okenko pro video ale vsechny napisy stranky jsou v nenactenych kostickach a nic se nedeje. Promazal jsem historii a cookies ale stejne nic. Poradi mi nekdo? Vim ze to bude nejaka kravina ale nevim si rady. Diky
Mainboard: ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1 - Intel X99 , CPU:Intel Core i7-5820K 3.3GHz, RAM: Kingston HyperX Savage Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000, GPU: ASUS STRIX-GTX980TI-DC3OC-6GD5-GAMING, 6GB GDDR5, PWRS: OCZ ZX Series 1250W , OS: Win7 64bit,COOLER: Noctua NH-D14, CASE: Zalman Z11 NEO, modrá/černá , HDD: Transcend SSD370S - 512GB, Seagate Desktop SSHD - 2TB, Monitor: ASUS ROG PG278Q - 3D LED monitor 27"
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Problém se spustenim videii v GOOGLE CHROME

Příspěvek od jagoda »

windows? kabel/wifi? prehliadac? flashplayer a ine doplnky ktore este niektore stranky vyzaduju ?
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“