Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
fredh
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. črc 2009
Bydliště: Vysočina

Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Příspěvek od fredh »

Čau, můžete mi prosím někdo poradit, co je špatně? Některé weby jdou normálně a některé viz obrázek. Je to nějakým nastavením firefoxu?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Příspěvek od zombux »

je to adblockem, resp. anti-adblock kódem který daný web používá, takže se to rozsype.
řešení? překvapivě funguje na téhle URL prvně smazat všechny cookies a pak je zakázat. nevím jak to je ve FF, např. v Opeře vypadá výjimka jako [*.]idnes.cz - Block. jasně, nebudou pak fungovat některé funkce, ale tohle řešení je.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Příspěvek od AllowedCry »

Adblock mi na idnes funguje, ale tuším se mi to taky někdy stalo.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
fredh
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. črc 2009
Bydliště: Vysočina

Re: Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Příspěvek od fredh »

Zkusím to. Ale je mi divný, že adblock mám i na druhým počítači a tam to jede bez problému...
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Příspěvek od Zivan »

Me to dneska dela vice webu a treba idnes se rozpada, ale ne vzdy, jinak v poslednim FF funguje zobrazeni ctecky - F9
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
pute
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. bře 2008
Bydliště: Prague

Re: Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Příspěvek od pute »

Nenačítá se CSS (styly), proto se to "rozsype". Buď to je nějakej addon, nebo problém s připojením.

Můžeš zkusit vymazat komplet cache prohlížeče, všechny cookies a mělo by se to zlepšit.
Casio SF-4300R, 32kB
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Příspěvek od Zivan »

Ono se to nacte dobre a az pak se to "rozhodi".
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Příspěvek od Alfajk »

posledni 2-3 dny me to dela ve FF taky, nejspis nejaka aktualizace adblocku, je zajimavy, ze to dela i po jeho uplnym vypnuti, musi se vymazat i cache
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Prohlížeč špatně zobrazuje některé weby

Příspěvek od werygood »

Měl jsem stejný problém, dnes odpoledne to začalo samo zase fungovat OK.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“