Lagy v OBS nahledu i kdyz je stream vypnuti PROSIM O POMOC:)

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
streeet
Nováček
Nováček
Registrován: 30. bře 2019

Lagy v OBS nahledu i kdyz je stream vypnuti PROSIM O POMOC:)

Příspěvek od streeet »

Ahoj , doufám ze neotravuje jen už nevím kudy kam :-(
Začal jsem streamovat akorát furt mi blbne OBS vždy se my náhled seka a to i webka i když hraju zkoušel jsem snad všechno nastaveni a furt se to seka a samozřejmě i stream já už fakt nevím :-(
Mam procesor I7 8700K , grafika 1060 6GB , ramky 16 GB 3200 mhz
A to my jede procesor v obs třeba jen na 20% FPS jsou furt 60FPS a snímky nemam stracene žádné akorát Frames missed due to rendering lag tam mam ztraceno tak 0.01,02 % jinak nevím vůbec
Internet mam od UPC - Ping 13 , download 300 Mbps a Upload 20 Mbps
2x monitor Samsung 60 HZ a 1x dell take 6Hz
hraji většinou teda nove hry no ted třeba shadow of the tomb raider a všiml jsem si ze když mam ve hře zaplej VSYN tak je to lepši ale když ho vypnu tak je to nehratelné musím ho mit zaplej v jakékoliv hre no i v PUBG atd ...
Seka se to i ve streamlabs uz fakt nevim co mam dělat :-( hlavně mi je divné ze se seká náhled obs i když mam vyplej stream :-(
Už jsem na tom stravil měsice a proste si nevim rady :-( projel jsem milion navodu na youtube a furt nic s OBS mužu dělat co chci a furt stejně výsledky , i když dam vše na low rozliženi atd....

Děkuju moc budu vděčny za každou radu :-)
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Lagy v OBS nahledu i kdyz je stream vypnuti PROSIM O POM

Příspěvek od ToxicTears »

Ahoj, dojdi na můj discord, tady to nemá cenu spamovat, koukneme se na to, asi vím kde může být problém.
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“