Kontrola práce v MS Excel

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
i2i2
Nováček
Nováček
Registrován: 11. pro 2019

Kontrola práce v MS Excel

Příspěvek od i2i2 »

Dobrý den, dělám práci v MS Excel a před tím než jí odešlu by jsem byl rád kdyby se na ní někdo podíval jestli je vše OK a není tam někde nějaká zapomenutá chyba. Není to složitá práce, obtížnost: pro začátečníky, Samozřejmě nebude to zadarmo. Práce je v Angličtině.Budu velice rád, jestli se nějaký odvážlivec ozve. :)
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Kontrola práce v MS Excel

Příspěvek od Shaquille »

zdravim, co konkretn bys potreboval. Z tveho zadani mi to neni prilis jasne...
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
i2i2
Nováček
Nováček
Registrován: 11. pro 2019

Re: Kontrola práce v MS Excel

Příspěvek od i2i2 »

Shaquille píše:zdravim, co konkretn bys potreboval. Z tveho zadani mi to neni prilis jasne...
Zdravím, v Excelu jsem začátečník a dělám práci a rád bych jí odevzdal v pořádku bez chyb. Obtížnost práce je taky pro začátečníky. Moje představa je ta, že kdyby měl někdo zájem, poslal bych mu tu práci a zadání, on by se na to kouknul, zkontroloval jí jestli je vše OK, jestli tam není nějaká chyba ve vzorci, někde nějaký překlep atd. No a potom bych mu to zaplatil. Zadání práce je v Angličtině. Toť vše, omlouvám se za špatné vysvětlení a předem děkuji :-)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“