Co na sync souboru? Neco spolehliveho.

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
howard
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. zář 2004
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Co na sync souboru? Neco spolehliveho.

Příspěvek od howard »

Kterou cloudovou sluzbu pouzivate na synchronizaci souboru?

Driv jsem pouzival Dropbox a tech 2 GB mi stacilo, byl spolehlivy. Pak to orizli na 3 zarizeni, tak jsem zacal zkouset jine sluzby.

Nejakou dobu jsem pouzival pCloud a Mega, ale zjistil jsem bohuzel, ze nejsou spolehlive. Mam tam nekolik tisic souboru a na ruznych pocitacich ty soubory nejsou vsechny uplne stejne. Napriklad kdyz si to cele nahraju na flashku a odnesu do prace, tam to porovnam, zjistim, ze z tech nekolik tisic neni treba 40 stejnych. Pritom ale ve chvili, kdy jsem to testoval, zmeny jsem delal pouze na jednom PC doma, takze neni mozne, aby byly konflikty.
V tomhle byl Dropbox spolehlivej a je i ted - kdyz si pripojim 3 zarizeni a nasypu tam tisice souboru, ty jsou vsude 100% stejne.

Co pouzivate? Overovali jste si spolehlivost?

Potrebuju neco multiplatformniho (Android, Windows, Linux).
Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Co na sync souboru? Neco spolehliveho.

Příspěvek od zombux »

Mega funguje dobře, jen sync klient může mít trabl s hodně dlouhýma cestama souborů/složek, pak je dobrý to jen ověřit.
pokud ti nevadí občas syncovat ručně, Total Commander má výbornou vestavěnou funkci na sync dvou složek :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“