Program ke skeneru.

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Ikarie
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. čer 2003

Program ke skeneru.

Příspěvek od Ikarie »

Mám skener Umax Astra 610P. Když jsem dříve používal Win 9x, bylo vše v pohodě. Teď mám Win XP, pro které již Umax nemá vlastní ovladače, ale používají se nějaké windousovské. Skener sice funguje, ale téměř vubec nejde ovlivnit výsledný sken. Zdá se mi, že ať se snažím jak se snažím, nejsem schopen pořídit solidní kopii. Nehrají barvy, text nejde moc ztmavit atd.
Nevíte o nějakém softu, který je solidní a pracoval by s tímto skenerem?
Díky za odpověď.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Program ke skeneru.

Příspěvek od Butch »

Ikarie píše:Mám skener Umax Astra 610P. Když jsem dříve používal Win 9x, bylo vše v pohodě. Teď mám Win XP, pro které již Umax nemá vlastní ovladače, ale používají se nějaké windousovské. Skener sice funguje, ale téměř vubec nejde ovlivnit výsledný sken. Zdá se mi, že ať se snažím jak se snažím, nejsem schopen pořídit solidní kopii. Nehrají barvy, text nejde moc ztmavit atd.
Nevíte o nějakém softu, který je solidní a pracoval by s tímto skenerem?
Díky za odpověď.
No já mám Umax Astra 1200S a používám WINXP ovladače společně s Photoshopem a včechno se dá nastavit v pohodě.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
blackstar
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 18. pro 2003
Bydliště: ha
Kontaktovat uživatele:

ovladace

Příspěvek od blackstar »

Ikarie
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. čer 2003

Příspěvek od Ikarie »

Díky lidičky! Jakmile budu mít čas, vyzkouším to.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“