Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je čt 17. leden 2019, 03:16

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Resident Evil 2 (remake 2019) - technická
PříspěvekZaslal v: pá 11. leden 2019, 21:43 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Obrázek

Zajímavé, když v demu nastavím grafická nastavení na max, tak to chce 13GB VRAM (pro rozlišení 1920x1200) :)

PS: Pro 4K už to chce 20GB VRAM :lol: (ano s 200% image quality a vším na max, ale i tak sranda :) Další hra, kterou si na max zahraju za pár let jako kdysi Crysis :D )

Edit: Ne, na i5-2500K a GTX 970 to asi slušně nepojede, kde jsou časy, kdy jsem vše nastavil na max a věděl, že to pojede v pohodě :mrgreen: (pár let pryč :roll: )

Předmět: Re: Resident Evil 2 (remake 2019) - technická
PříspěvekZaslal v: so 12. leden 2019, 18:11 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Da se to hrat i na starsim PC, 2k textury a 100% image, ostatni na max. a stacej 3G vram a porad to vypada dobre. Neni duvod davat uplne vsechno na max. kdyz to na prvni pohled neni znat...

CPU:i7-6700K@4G4+Noctua NHU9BSE2|MB:Asus Z170M Plus|RAM:Corsair LPX 2x8G 3200|GPU:EVGA 1080SC ACX3|SSD:Samsung 850 Evo 500G+SSHD:Seagate FireCuda 2T|PS:Seasonic SSR-550RM|Case:FD FocusG Mini|Mon:Asus VN279Q@74Hz|

PříspěvekZaslal v: ne 13. leden 2019, 20:23 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Je pravda, že když se to nastaví rozumně, tak to jede slušně i na slabém hw (i5-2500K+GTX970) a stable 60 fps. Vypadá to slušně, nic co by asi ohromilo grafikou, ale proti původní verzi hry je to skvělé :)

PříspěvekZaslal v: po 14. leden 2019, 00:51 
Moderátor
Moderátor

Vlastik80 napsal:
tak to chce 13GB VRAM
Nechce. High je high a zbytek je jen nastaveni kolik textur se ma do pameti nahrat, kvalita je stejna, textury budou vypadat stele stejne.

PříspěvekZaslal v: po 14. leden 2019, 09:58 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Právě o to mi šlo, zdálo se mi, že nad určité nastavení nevidím rozdíly v grafice (bez ohledu na propad fps, zkoumal jsem kvalitu grafiky), takže asi tak, nelaboroval jsem s tím, takže nevím přesně kdy to už není o vylepšené grafice, ale zaplnění dostupných prostředků, ale i na nižší to vypadá dobře, jen textury jsou někde slabší a jinde velmi dobré, trochu nevyvážené to mají, ale to se dá napravit časem, nebo to není tak podstatné. On to někdo jistě rozebere (DF apod.) a uvidí se jak to jede pod DX12 vs 11 a co má na co vliv a jak to vypadá porovnané.

Edit: (DF) Resident Evil 2 Remake Demo tech analysis: Xbox/X/PS4/Pro/PC - https://www.youtube.com/watch?v=kpbR5rceUhw

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních