Half-Life 2 mody

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od kotas »

"černočerná tma" říikáš jo? :lol: Až budu ok a budu si moc konečně něco zahrát, tak určitě zkusím taky 8) .
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od Still.Lord »

Bez baterky bez šance.... V CM10.10 je svítání, v CM10.30 je tma jak v prd.... :lol:
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od Flegy »

kotas: zkus hrat nohou (joke,...cos delal prosim te? :? )

jinak s tou tmou to opravdu krapet prehnali
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od kotas »

Half Life 2 - Cinematic Mod 10.40 je hotov
Info na BW tady: http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/half ... pc_osk.idn

Hrál jsem naposledy celý HL2 + CM10.10, Episode one+two si chci zahrát (až bude čas) nově v CM10.40 :) .
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od Still.Lord »

Tady trochu víc infa/screenu z ofiko fora...
http://www.cinematicmod.com/forum/viewt ... ?f=6&t=323 :wink: Vypadá to opravdu super, ale bude to chtít asi stroj z NASA :lol:
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od Flegy »

to si nemyslim, zas nic extra to vubec neni :roll:
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od Still.Lord »

Mám podobnou sestavu. Interiery OK, jak jsem se dostal do exterieu tak trhačka jako prase... Pokud to budeš chtít na FULL, tak to chce opravdu hodně dobrý stroj.
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od icebosss »

CM si nezahraje člověk, který nemá Orange edici? kupoval jsem hl2 kdysi dávno, kde byl jen HL2, HL deatmach a CS: source... jednou jsem to stahoval, ve verzi 9, ale házelo to errory
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od kotas »

icebosss píše:CM si nezahraje člověk, který nemá Orange edici? kupoval jsem hl2 kdysi dávno, kde byl jen HL2, HL deatmach a CS: source... jednou jsem to stahoval, ve verzi 9, ale házelo to errory
Nezáleží co máš za edici, ten CM mod upravuje kompletně vydanou sérii, tedy HL2+EP1+EP2 :) . Klidně můžeš mít jen samotný HL2..ale potom se jedná již o mega velký balíček :wink: .
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od icebosss »

no ale na stránkách píšou toto : TO PLAY THIS MOD, YOU MUST OWN HALF-LIFE 2 / EPISODE ONE / EPISODE TWO FULLY INSTALLED AND UNLOCKED! (= started at least once) YOU CANNOT PLAY THIS MOD WITHOUT EPISODE TWO CONTENT!
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od kotas »

icebosss píše:no ale na stránkách píšou toto : TO PLAY THIS MOD, YOU MUST OWN HALF-LIFE 2 / EPISODE ONE / EPISODE TWO FULLY INSTALLED AND UNLOCKED! (= started at least once) YOU CANNOT PLAY THIS MOD WITHOUT EPISODE TWO CONTENT!
Pokud je to tak, tak prostě musíš mít kompletní sérii. Já měl za to, že není třeba mít všechny díly, ale opak je pravdou..
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od icebosss »

jn, nejspíš používají nějaký textury z episody 2, docela mě to štve, orange si kupovat kvůli tomu nechci :/
havli
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. zář 2009
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od havli »

Pro cely mod je pouzita nejnovejsi verze enginu z EP2. Proto je i v puvodnim HL2 po instalaci CM HDR a nejaky dalsi veci, ktery tam puvodne nebyly...

Tech 250, nebo kolik stoji snad neni tak velka investice :roll:
Ryzen 9 5900X ; Asus Prime X570-P ; 32 GB DDR4 3000 ; Gainward RTX 3060 ; MX500 500 GB, 4 TB + 6 TB HDD ; Dell G3223Q
Retro PC: Core i3-3250, Quadro 5000, 4 GB DDR3, X-Fi, WinXP + 7 x64; Pentium 4 3.06 @ 3.33 GHz, Voodoo5 5500 AGP, 512MB DDR, Audigy, Win98SE; VIA C3 1000, 512MB DDR, ESS Solo-1 + DreamBlaster X2 GS, Win98SE & DOS
Retro PC: Celeron 220, Voodoo4 4500 PCI, 512MB DDR2, Win98SE; 2× Pentium Pro 233/256, Voodoo Graphics, 1024MB EDO, AWE32 28MB (CT3980), Win98SE & DOS
Retro NTB: IBM ThinkPad 600, ThinkPad T20; Toshiba Satellite Pro 430CDT, 460CDT, Portege 3010CT
HW museum.cz - muzeum grafických karet a procesorů
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od icebosss »

no ale kupovat to podruhý :D
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od Flegy »

nemyslim si, ze je spravne, ze to clovek musi kupovat dvakrat... to je jako koupit auto, pouzivat ho, pak si chit koupit jiny potahy a ve firme by vam rekli, ze jestli chcete potahy, musite si koupit stejny, ale novy motor co mate v tom aute :roll:
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od slaava »

takove prirovnani je spatne... ten potah by sis kupoval za penize, kdezto tenhle mod je zadarmo ke stazeni... tak na co tedy nadavate? :roll:
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od Still.Lord »

NJ, ale orange box je několik her v jednom, tak proč ne? Ten kdo má HL2-CS:S-Deatchmatch tak nevidím důvod si nekoupit OB kde jsou navíc ještě Epizodes 1/2 a Team Fortress 2 :) Já si teda OB koupil (za 500,- parádní koupě) speciálně kvuli tomu modu :wink:
Sinpa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. úno 2006
Bydliště: Zbůch

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od Sinpa »

Už jste to někdo zkoušel?
http://www.firearms-source.com/index.php?page=downloads
Vždy se mi kousne při zavádění mapy :evil:
AMD RYZEN 5 3600/Noctua NH-U12P, ASUS TUF B450-PRO GAMING, Patriot Viper 4 Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16, Sapphire NITRO+ Radeon RX 5700XT 8G, Corsair RM750x, Samsung 970 EVO 500GB, Samsung 860 EVO 500GB, Intel SSD 530 120GB, WD AV Green Power 2TB, Chieftec Mesh LCX-01SL-SL-B silver, FiiO E10k OLYMPUS 2, EDIFIER R1280T WOOD , Sennheiser HD 4.40 BT, Dell Alienware Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard AW510K Dark Side of the Moon, Logitech G502 Proteus Spectrum
yuri.cs
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. led 2007
Bydliště: hl.m. piva
Kontaktovat uživatele:

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od yuri.cs »

Proverit uplnost a popripade reinstall Source Base 2007.

Prvni public beta kickala ze hry, tahle 'e' uz je HODNE odladena.

Sice se snazi zvysovat presnost zbrani, ale porad se mi to zda hodne spray 'n' pray. Kazdopadne si zaslouzi uznani uz jen pro kvantum custom modelu a textur.
It will be amazing in case after 10GHz we will see 20GHz, 30GHz and so on, just like we witnessed the thorny way from 10MHz to 33MHz in the eighties. -xbitlabs.com
Sinpa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. úno 2006
Bydliště: Zbůch

Re: Half-Life 2 mody

Příspěvek od Sinpa »

Tak jsem to rozbějal (nová instalace SB 2007).
Bohužel v dnešní době kdy jsou hráči (včetně mě) rozmlsáni MW1 a MW2 nemá Firearms moc šanci ...
AMD RYZEN 5 3600/Noctua NH-U12P, ASUS TUF B450-PRO GAMING, Patriot Viper 4 Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16, Sapphire NITRO+ Radeon RX 5700XT 8G, Corsair RM750x, Samsung 970 EVO 500GB, Samsung 860 EVO 500GB, Intel SSD 530 120GB, WD AV Green Power 2TB, Chieftec Mesh LCX-01SL-SL-B silver, FiiO E10k OLYMPUS 2, EDIFIER R1280T WOOD , Sennheiser HD 4.40 BT, Dell Alienware Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard AW510K Dark Side of the Moon, Logitech G502 Proteus Spectrum
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“