PCTforum STEAM community

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od KubasCZ »

To já taky, třeba střílečku bych na tom určitě nehrál.. Asi ani to GTA.. Ale nějaké závody, adventury apod. jsou fajn z pohodlí gauče.. :) Ale samozřejmě se to klávesnici a myši z pohledu rychlosti a přesnosti ovládání nevyrovná..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od KubasCZ »

Tak jen pro informaci, ovladač dorazil z Nizozemska pomocí GLS..

A mimochodem, je opět v 30% slevě..
http://store.steampowered.com/app/353370/?l=czech
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kotas »

..teď jsem koupil ve slevě BIOSHOCK triple pack, half-life 1 pack, dishonored, avp1 classic a ještě pár drobností fakt za super ceny! Levněji než jinde po netu, ebay apod., prostě pecka 8) Slevy platí do 4.července a moje karta je celkem o cca 600,- chudší :mrgreen:

Jinak:
http://www.guru3d.com/news-story/steam- ... -2016.html

Steam Weekly Top Ten June 27th 2016
Alright, we have a fresh new weer so lets look at the ten top selling titles on Steam for the week as reported by Valve:

DOOM
Grand Theft Auto V
Dead by Daylight
Fallout 4
Counter-Strike: Global Offensive
The Witcher 3: Wild Hunt
ARK: Survival Evolved
Arma 3
Rise of the Tomb Raider
Stardew Valley
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od junglist »

Netusite nekdo.. Tech nekolik her, co jsou na hlavni strance obchodu a kazdej den se menej. Drzi si ty slevy porad stejny od zacatku "vyprodeje", nebo kdyz skoci na hlavni stranku, tak maj slevy vetsi?
kupco
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. dub 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kupco »

Od minuleho vypredaja doslo k zmene a ceny su pocas celeho vypredaja rovnake. To, ze su hry na hlavnej stranke ich zlavu nemeni.
CPU: Intel Core i7-13700K, CPU cooler: Noctua NH-D15S chromax.black, GPU: GAINWARD GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, MB: ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI, RAM: Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6400MHz CL32, SSD: Crucial P5 Plus 2TB, CASE: Fractal Design Torrent Compact White TG Clear, PSU: ASUS ROG STRIX 1000W GOLD, LCD: ASUS 27" PG279Q, KB: Corsair K70 Cherry Brown, MOUSE: Logitech G502 Proteus Spectrum, NTB: ASUS Zephyrus G14 (RTX2060),
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od junglist »

Tak to je hnus :) No ale aspon nemusim cekat, jestli nahodou neprijde sleva.. Diky za info
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od oneill_sx1 »

Slevy se už dále nemění od doby, kdy zavedli refund.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kotas »

Steam Weekly Top Ten July 5th 2016
These are the ten top selling titles on Steam for the week as reported by Valve:


Grand Theft Auto V
DOOM
The Witcher 3: Wild Hunt
ARK: Survival Evolved
Dead by Daylight
Counter-Strike: Global Offensive
Fallout 4
Rocket League
Rise of the Tomb Raider
Arma 3

racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od racecar »

Snad najhorsi sale zatial. Vsetky hry co boli v akcii za rovnaku cenu mozem kupit hocikedy. wow :evil:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od junglist »

jn.. z toho seznamu co tu vidim jsem si koupil akorat Rise of the Tomb Raider. Na steamu byl ve sleve za 34E, tak jsem ho teda vzal z g2p za 22E :)
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kotas »

ja jen dooma ale hned jak vysel, jinak je to tak no :-(
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kotas »

Nějaké moje screeny a statistiky ze hraní :-P
http://steamcommunity.com/id/kotasCZ/sc ... =imagewall

[H/\/\R]™ kotas
knedla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. srp 2003

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od knedla »

Ahoj. Některé hry ze steamu mám na disku C a některé na disku D - umístění lze zvolit při instalaci. Nyní bych potřeboval jednu hru přesunout z jednoho disku na druhý. Samotné přesunutí mě nefunguje - hláška, že se nenašel spouštěcí soubor. Nevíte jak to udělat ? Tahat znova 60 GB dat se mi moc nechce. Děkuji.
Gigabyte B 660 gaming X, intel i5 12 600, 850 W MSI, MSI RTX 4070 Ti trio Gaming X
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od junglist »

Hru presun na pozadovanej disk, potom ji dej ve steamu smazat (steam jen smaze jiz neexistujici slozku) a pak dej ve steamu instalovat. Pri instalaci zvol uz spravnej disk a steam by mel jen overit soubory a pripadne jen neco chybejiciho dotahnout.
knedla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. srp 2003

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od knedla »

Díky moc. Funguje to.
Gigabyte B 660 gaming X, intel i5 12 600, 850 W MSI, MSI RTX 4070 Ti trio Gaming X
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kotas »

PROSÍM O RADU, KDYŽ JSEM TEĎ NAKOUPIL PRO SYNOVCE Z RŮZNÝCH E-SHOPŮ STEAM KÓDY K AKTIVACI HER, NEMAJÍ NĚJAKOU PLATNOST, NE? MYSLÍM, ABY TO VYDŽELO DO VÁNOC? Mám čistě jen kódy, které mu chci předat v obálce, sehnal jsme je levněji kdy jedna hra ofiko vyjde na několik stovek, já dal třeba kilčo apod., dík za info
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od junglist »

Jestli to jsou kody co se zadavaj primo do steamu, tak tam podle me zadny casovy omezeni neni. Do vanoc urcite ok.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kotas »

JJ, jsou to ty kody, kde se zada ve steamu aktivovat produkt a dalsi... DIKY :!: :wink:
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od racecar »

"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
niemand
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od niemand »

Jo no, už jsem koupil Planet Coaster, F1 2016 a přemýšlím nad Portal skinem pro Controller :mrgreen: Akorát jsem zapnul PC a začlo to stahovat zase 10 updatů do her, takže jsem přes noc ani nestihl všechno stáhnout -.- potřeboval bych lepší internety.
Intel Core i9-14900K + Be quiet! Pure Loop 2 ARGB 360mm; Gigabyte Z790 AORUS MASTER; MSI RTX 4090 GAMING X SLIM 24G; Corsair Vengeance Black 64GB DDR5 6600MHz; Crucial T700 2TB; Samsung 860 EVO 1TB; Kingston A400 240GB; Be quiet! PURE POWER 12 M 1200W; 49" Samsung C49RG90; EVOLVEO Laserwire ML-507B; Valve Index; HyperX Alloy Elite; ASUS ROG Strix Helios; Logitech Z623; Audio-Technica ATH-T500 + MAONO AU-PM422
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“