PCTforum STEAM community

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od junglist »

Ano jde to.. Jednou jsem takhle neco vracel. Uz si presne nepamatuju jak jsem se k tomu proklikal, ale tusim, ze to bylo nejak pres podporu.
niemand
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od niemand »

Kdyby to náhodou potřeboval, tak ve steamu klikne na nastavení > view account details (uplně napravo nahoře) > vyskočí nové okno, kde v pravé části bude view purchase history > tam vybereš transakci, kde jsi kupoval danou hru > vybereš hru > klikneš na "i would like a refund".

Už jsem takhle vracel 2 hry.
Intel Core i7-9700K + Be quiet! Dark Rock Advanced; MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC; MSI GTX Gigabyte RTX 3080 Aorus Master 10G; Corsair Vengeance LPX Black 32GB DDR4 2666MHz; Crucial M4 128GB; Crucial BX100 1TB; Samsung 860 EVO 1TB; Kingston A400 240GB; Be quiet! Dark Power Pro 10 750W; 49" Samsung C49RG90; Asus GX1000; Valve Index; HyperX Alloy Elite; Cougar Conquer; Creative Sound Blaster ZX; Logitech Z623; Audio-Technica ATH-T500 + Antlion Audio ModMic 4.0
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od junglist »

Paradni navod.. Na to uz bych si vazne nevzpomel :)
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od Michal86 »

Děkuji moc, zažádal jsem o vrácení, snad jsem nepřetáhl tu herní dobu. Uvidíme jak se mi k tomu vyjádří.
niemand
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od niemand »

https://steamrep.com/
A Steam exploit is actively being abused by scammers! Do not click links to any Steam profile links while logged in, even legitimate, until further notice.

Keep an eye on your market/store transaction history and gift history for unrecognized purchases, and do not approve any trades or market listings from the Steam mobile authenticator.
https://redd.it/5skfg4


Teď nevim, jestli se bát, nebo ne.
Intel Core i7-9700K + Be quiet! Dark Rock Advanced; MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC; MSI GTX Gigabyte RTX 3080 Aorus Master 10G; Corsair Vengeance LPX Black 32GB DDR4 2666MHz; Crucial M4 128GB; Crucial BX100 1TB; Samsung 860 EVO 1TB; Kingston A400 240GB; Be quiet! Dark Power Pro 10 750W; 49" Samsung C49RG90; Asus GX1000; Valve Index; HyperX Alloy Elite; Cougar Conquer; Creative Sound Blaster ZX; Logitech Z623; Audio-Technica ATH-T500 + Antlion Audio ModMic 4.0
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od racecar »

V pohode. Od rána klikám na profily a riešim nejaké veci a žiaden problém.

Pre istotu som ale vymazal paypal zo steamu. Predsa, jedným klikom nakupovať asi nebude najrozumnejšie keď je steam taký deravý.

Hlavne, že máme authentifi..sračky v telefónoch.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od Mac302 »

Michal86 píše:Děkuji moc, zažádal jsem o vrácení, snad jsem nepřetáhl tu herní dobu. Uvidíme jak se mi k tomu vyjádří.
Mělo by to být do 2 hod. :wink:
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Mrazák
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. říj 2005
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od Mrazák »

Prave rusim inventar v CS:GO, a nevim jak nejlepe (=nejefektivneji) prevest penize ze steam wallet do realu :) Resil to tu nekdo? Napada me treba nakup klicu/noze a nasledny prodej na opskins, ale tim ztratim docela velka procenta.
PC1: MB: Asus Prime B650-Plus |CPU: R7 7700, Arctic LFII 240mm |RAM: 2x32 GB 6000 CL28 |GPU: RTX 3060 Ti FE |SSD: KC3000 2TB |PSU: Seasonic 850PX |Case: Fractal Define 7 Compact
RetroPC: MB: DFI LP UT nF4 SLI-DR Expert |CPU: AMD Opteron 180 3.0 GHz |RAM: 2x512 MB G.Skill TCCD 600 MHz |GPU: GeForce 7800GTX SLI |HDD 3x WD Raptor RAID0 |Case: TT Armor Jr.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od racecar »

Kupit kluce/predat kluce. So stratou ale musis pocitat. 2,60€ nakup 2,0€ predaj.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Mrazák
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. říj 2005
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od Mrazák »

Takze doporucujes pouzit stranku typu opskins, nebo nejakou jinou platformu?
PC1: MB: Asus Prime B650-Plus |CPU: R7 7700, Arctic LFII 240mm |RAM: 2x32 GB 6000 CL28 |GPU: RTX 3060 Ti FE |SSD: KC3000 2TB |PSU: Seasonic 850PX |Case: Fractal Define 7 Compact
RetroPC: MB: DFI LP UT nF4 SLI-DR Expert |CPU: AMD Opteron 180 3.0 GHz |RAM: 2x512 MB G.Skill TCCD 600 MHz |GPU: GeForce 7800GTX SLI |HDD 3x WD Raptor RAID0 |Case: TT Armor Jr.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od racecar »

Ak nemáš rep tak to budeš ťažšie (ťažko) inde predávať.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od eLPeCKo »

Vím, že tady před časem někdo i nabízel nákup čehokoliv ze steamu s nějakou slevou za převod peněz na účet, takže to taky může být jedna možnost :wink:
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kotas »

Steam Top Ten Selling PC games January 13th 2017

1 Conan Exiles
2 Tom Clancy's Rainbow Six Siege
3 Counter-Strike: Global Offensive
4 H1Z1: King of the Kill
5 Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Year 2 Pass
6 ARK: Survival Evolved
7 Grand Theft Auto V
8 FOR HONOR
9 FOR HONOR
10 RESIDENT EVIL 7 biohazard / BIOHAZARD 7 resident evil

http://www.guru3d.com/news-story/steam- ... -2017.html
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kotas »

Steam Weekly Top Sellers February 21 2017

It's a new week, time for a new score. Here are the ten top selling titles on Steam for the week as reported by Valve:

FOR HONOR
Grand Theft Auto V
For Honor
H1Z1: King of the Kill
For Honor Deluxe Edition
Sniper Elite 4
Rise of the Tomb Raider
FOR HONOR
Conan Exiles
Counter-Strike: Global Offensive
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od Michal86 »

To CS:GO, to jsou ty vyčítovaný děti a 100h nahranejch...
C1c1n
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. dub 2017
Bydliště: Frýdek Místek

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od C1c1n »

Jak nejlevněji sehnat CS:GO? G2A?:)
CPU - i7 8700k - GPU - 1080Ti - MB - Gigabyte GA Z370 HD3 - RAM - Kingston HyperX 2700Mhz CL15 - SSD - Kingston HyperX M.2 240G - DISK - WD Blue 1TB - Zdroj - EVGA Supernova 650 P2
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od kotas »

C1c1n píše:Jak nejlevněji sehnat CS:GO? G2A?:)
zkus ebay, aukro apod
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od junglist »

Ahoj. Chtěl jsem se jen zeptat, vlastníte tady někdo hry Little Nigtmares, nebo The Turing Test? Funguje vám v těchto hrách steam overlay? Jsou to jediný 2 hry, který jsem za poslední dobu koupil a zapnul a overlay mi v nich nefunguje. Namátkou v jinejch hrách funguje, ale zajímá mě jestli náhodou neni nějaká chybička u mě.
Díky
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od J X P »

obcas byva konflikt s jinyma overlay, napr. s Xbox DVR (soucast w10) nebo nvidia overlay. ja mam proto vse vypnuty a vetsinou to jde, jen mi uz zase nejde gog a steam overlay v Zaklinaci 3 najednou, je to vzdy bud anebo.
---
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: PCTforum STEAM community

Příspěvek od junglist »

Díky moc za popostrčení :) Pomohla aktualizace RTSS na poslední betu.. Vim, že s předchozí verzí jsou na poslednim updatu Win10 problémy, ale myslel jsem že mě na betu donutí aktualizovat až pádání nějakejch her. Tohle mě hned nenapadlo :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“