Rome: Total War

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Rome: Total War

Příspěvek od zombux »

co dodat, doufám že mě tahle věc konečně vyléčí z mojí herní letargie :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Co dodat, snad jedina strategie, na kterou se opravdu tesim.....aneb ROMA VICTOR !!!! :wink:

"Slyš, nejkrásnější královno světa, který je tvůj,
Říme, jenž jsi byl kdysi přijat do nebeských sfér!
Slyš, matko lidí a matko bohů, ty, kteří se v tvých
chrámech cítí méně vzdáleny nebesům!
Opěvujeme tě a budeme tě stále opěvovat,
dokud to osud povolí, nikdo z těch, kdo žili, na
tebe nezapomene...Tak jako příroda, nositelka
života, dosáhla až ke krajním hranicím světa,
stejně tak země ocenila tvou hodnotu. Vytvořila
jsi pro lidi všech zemí jedinou vlast; pro národy
bez zákonů bylo velkým štěstím, že jsi je
podrobila. Poskytla jsi poraženým rovnost práva,
a tím jsi učinila město z toho ,co bylo předtím
světem (urbem fecisti ,quod prius orbis erat)."

(Loučení galského básníka Rutilia Namatiana s Caput mundi)
(De redito suo)
show must go on..
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

To je už hodně dlouho co jsem o tom četl poprvé a stále nic :o
Doufám že to obravdu bude taková pecka jak se to tváří :)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

mno takže exhumace threadu ze záhrobí. o víkendu jsem hrál konečně demo, vypadá to moc dobře :inlove:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
KOFis
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno

Příspěvek od KOFis »

zombux píše:mno takže exhumace threadu ze záhrobí. o víkendu jsem hrál konečně demo, vypadá to moc dobře :inlove:
mas na nej link? :)
mr_sheen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: okr. Uherske Hradiste
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr_sheen »

taky sem hral demo husty narezzz!! hanibal rulezz :-D
Sapphire Radeon NITRO RX 6800 16G OC Gaming + AMD Ryzen 7 5700X + Seagate FireCuda 530 1TB + Odyssey G50A 32 + ASUS ROG STRIX B550-A GAMING + Kingston Fury Renegade Black 32GB DDR4 3600 CL16 + Seasonic Focus GX-850 + Fractal Design Meshify 2 Compact
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

KOFis píše:
zombux píše:mno takže exhumace threadu ze záhrobí. o víkendu jsem hrál konečně demo, vypadá to moc dobře :inlove:
mas na nej link? :)
http://www.totalwar.com/community/download.htm ale jede to přes fileplanet :( já to odněkud stáhl ale už jsem promazal historii downloadů :(
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
lMarky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. dub 2004
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lMarky »

jj Medieval TW byla jediná hra z žánru na který jsem zůstal docela dlouho (krom AoE 2, ale ta je o něčem jinym) takže se na Rome TW těšim ;)
Tornquist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tornquist »

Me nikdy strategie nak zvlast nebraly ( teda skoro vubec, spis FPS, RPG, Adventury), ale Rome a Middle-Earth urcite prubnu...
Barton 2500+@3200+, Epox 8RDA3+, 512MB 450MHz A-DATA, Radeon 9800 PRO, 2x Hitachi 160GB SATA, AC 2TC, LG DVD-RW, Sunbeam Acryl case, Fortron 350W 12cm FAN, 3x zelenej Primecooler, Neonlight katoda zelená, Eizo L465, Intellimouse Explorer 4, reklamní podložka pod myš:o), UPC 12Mbit
Tornquist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tornquist »

Recenze :http://www.gamespot.com/pc/strategy/rom ... eview.html

Na bittorrentu jsem uz videl povalovat se odkazy... 8-) Tzn uz ste se dockali panove...
Barton 2500+@3200+, Epox 8RDA3+, 512MB 450MHz A-DATA, Radeon 9800 PRO, 2x Hitachi 160GB SATA, AC 2TC, LG DVD-RW, Sunbeam Acryl case, Fortron 350W 12cm FAN, 3x zelenej Primecooler, Neonlight katoda zelená, Eizo L465, Intellimouse Explorer 4, reklamní podložka pod myš:o), UPC 12Mbit
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

jj, tuhle jsem četl. vypadá to monstrózně :old8: :inlove: u toho zkejsnu asi na dlouho :comp:

//edit: škoda že tu není slintací smajlík... 8-~~
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

mno, takže už vidím jednu chybku na kráse... škoda že hra končí pár let po Kristu, tuším se smrtí císaře Augusta... to ale taky znamená že na cestě by mohl bejt druhej díl (klidně ve stejný grafice, na tohle stejně nikdo nemá), nebo tradiční datadisk. chci krvavě odrazit Góty, srovnat se zemí Vandaly a ukázat Hunům kdo je na bitevním poli pánem :twisted:

//edit: Aëtius victor!
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Tornquist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tornquist »

No ja nevim, to jako bitva na Katalanskym poli apod?:o) Podle me je zajimavy to obdobi, co tam je, ze to jeste neukazuje upadek Rima... Proste da best rise:)
Barton 2500+@3200+, Epox 8RDA3+, 512MB 450MHz A-DATA, Radeon 9800 PRO, 2x Hitachi 160GB SATA, AC 2TC, LG DVD-RW, Sunbeam Acryl case, Fortron 350W 12cm FAN, 3x zelenej Primecooler, Neonlight katoda zelená, Eizo L465, Intellimouse Explorer 4, reklamní podložka pod myš:o), UPC 12Mbit
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Tornquist píše:No ja nevim, to jako bitva na Katalanskym poli apod?:o) Podle me je zajimavy to obdobi, co tam je, ze to jeste neukazuje upadek Rima... Proste da best rise:)
jj, právě že císařský období Říma mě fascinuje nejvíc. řeže s barbarskýma hordama, to je ono. republika mě moc nebere :( to byla docela nuda
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Tornquist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tornquist »

Hm, dejme tomu, kdyby to bylo po Aurelia a konec. Takovej kompromis 8-)

Btw a posledni kampan by byla, jak Commodus zhyne bidnou smrti a hra by sem menovala Gladiator: Fekal War :P
Barton 2500+@3200+, Epox 8RDA3+, 512MB 450MHz A-DATA, Radeon 9800 PRO, 2x Hitachi 160GB SATA, AC 2TC, LG DVD-RW, Sunbeam Acryl case, Fortron 350W 12cm FAN, 3x zelenej Primecooler, Neonlight katoda zelená, Eizo L465, Intellimouse Explorer 4, reklamní podložka pod myš:o), UPC 12Mbit
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Tornquist píše:Hm, dejme tomu, kdyby to bylo po Aurelia a konec. Takovej kompromis 8-)

Btw a posledni kampan by byla, jak Commodus zhyne bidnou smrti a hra by sem menovala Gladiator: Fekal War :P
Commodus... jo to by šlo, to bych stih aspoň postavit Aureliův val a možná i dorazit Pikty a Skoty :twisted: no už Medieval byl solidně modnutelnej, takže amatérský předělávky a kampaně by se daly čekat i od tohodle

//edit: už mám hlášku od kámoše co to paří:
TEN ROME JE NAPROSTA BOMBA!!!!
:oops:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Tornquist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tornquist »

Jeje, tesim se...
Nebo ovladat Spartaka a dostat na prdel:o) ( neni to tam nahodou?)
Barton 2500+@3200+, Epox 8RDA3+, 512MB 450MHz A-DATA, Radeon 9800 PRO, 2x Hitachi 160GB SATA, AC 2TC, LG DVD-RW, Sunbeam Acryl case, Fortron 350W 12cm FAN, 3x zelenej Primecooler, Neonlight katoda zelená, Eizo L465, Intellimouse Explorer 4, reklamní podložka pod myš:o), UPC 12Mbit
Patrox
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2004
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Patrox »

Ja chcem sloníkov :-D :-D . Hlavne keď sa splašia a nasmerujú si to rovno na moju jednotku, to je potom mazec :twisted: :twisted:
MB Microstar KT6-LS, CPU Barton 2800+@3000+ (10,5x200 / 1.65V), RAM 2x512MB PQI DDR400, VGA Sapphire Radeon 9600Pro@451/632 HDD Seagate Barracuda 120GB a 40GB, DVD Sony DDU1621, CDRW Teac CD-W552E, Case EuroCase MDL5410, Zdroj ENERMAX EG365AX, Cooling CPU Thermaltake A1889 Silent Boost, Cooling NB Zalman ZM-NB47J, Cooling GPU AC VGA Silencer, TV Leadtek WinFast 2000XP Expert, Monitor Hyundai Q790
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

ROMA VICTOR

je to hodně dobrá hra 8)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Dark100
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2003
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark100 »

Tak takhle mě už dlouho strategie nechytla.... fakt dobrý :)
i7 12700F|ASUS TUF GAMING B660-PLUS|Kingston Fury Beast DIMM DDR4 32GB 3200MHz|MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti GAMING X 8G LHR
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“