Rome: Total War

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
presidente
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. bře 2005
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od presidente »

Mno bitvy sou sice lehky, ale horsi je strategiscka mapa. Hlavne bych ocenil daleko drszsi uplaceni jednotek jinak skoro neni potreba armada a vsecko se da koupit za par supu
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

imho patch 1.2 dost přidražil na uplácení... dřív to byla pohoda to máš recht
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
sovicka
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: východní prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sovicka »

Během dvou období moje konto kleslo o 60k a nevím proč :/
Co mi extra vadí - umírání vojevůdců ... je to moc rychlé a armáda např. neumírá.
Na co jsem nejvíce pyšný: obhájil jsem město proti dvojnásobné přesile - a to město mělo jen dřevěnou palisádu (vyhrál jsem díky tomu, že jsem je obešel asi pěti oddíly jízdy a překvapil ze dvou boků a zezadu :) )
Čeká mě ještě nějaká takhle výrazná změna jako reforma armády?
Francie ... sladká Francie
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Mariova reforma armády se děje jen jednou za celou hru, výraznější změnu nečekej :oops:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

modifikace Rome Total Realism je již ve verzi 6.0 - kdo u týhle pecky vydržel doteď, stojí to za vyzkoušení, překopáno je to fest.

více na homepage - http://rometotalrealism.org
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
presidente
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. bře 2005
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od presidente »

aik ted ma vyjit 6.1 a v ni nocni bitvy a novej soundtrack, ci se mylim? :)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

presidente píše:aik ted ma vyjit 6.1 a v ni nocni bitvy a novej soundtrack, ci se mylim? :)
jj... zrovna kecám s devama, 6.1 opravující celkem brutální chyby vychází dneska o půlnoci, soundtrack taky tak nějak 8)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Rider008
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2004

Příspěvek od Rider008 »

mam malo penazi a neviem ako si zvysit nejak tie zisky

- len pred nedavnom som to zacal hrat tak ma hned neukamenujte

Vsimol som si ze pri cestach je napr. mramor, zelezo, keramika a este bohvieco - neda sa to nejak zpenazit ?

Dane mam nastavene na maximum. Iba jedno z 3 miest mi prosperuje nejake prachy a ostatne dve su stratove.

nejake navrhy na zvysenie zisku ? neviem ake este moznosti poskytuje tato hra
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

stavěj obchody (Trader, Market apod.), a cesty - ty právě zlepšujou obchod.

snaž se mít v každém městě guvernéra - málokdy to je ke škodě věci pokud to je lempl.

stavěj pole - zvyšujou příjem

podívej se do detailů města, je tam názorně zobrazeno co peníze přidává a co ubírá
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
kaimaster
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. bře 2005
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kaimaster »

včera jsem dobře zahaluzil, soupeř tak 300 mužů v lese, ještě jsem je skoro neviděl ani, vystřelím první salvu z katapultu na jeden sbor, kterej byl vidět, padlo to samozrejmě uplně mimo, ale objevila se animacka hořícího generála:))
AMD Athlon 64 X2 4400+, 2GB DDR2, NVIDIA GeForce 8600GT 256MB, 320 GB HDD, atd.....
kaimaster
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. bře 2005
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kaimaster »

nevíte někdo jestli hra běží na Ge4 MX (440)?
AMD Athlon 64 X2 4400+, 2GB DDR2, NVIDIA GeForce 8600GT 256MB, 320 GB HDD, atd.....
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

jo, není to žádnej zázrak ale na nejnižší detaily to jde hrát, taky jsem to na GF4MX hrál pár tejdnů :-D ale zážitek ze hry nic moc
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
kaimaster
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. bře 2005
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kaimaster »

zombux píše:jo, není to žádnej zázrak ale na nejnižší detaily to jde hrát, taky jsem to na GF4MX hrál pár tejdnů :-D ale zážitek ze hry nic moc
jde o kámošovu grafiku, díky za info
AMD Athlon 64 X2 4400+, 2GB DDR2, NVIDIA GeForce 8600GT 256MB, 320 GB HDD, atd.....
Papilla
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2006
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Papilla »

to raider008: Ja som vzdy pri obsadeni mesta dal tych ludi vyzvrazdit, potom nemas ani problemy s prachami
PC: AMD Opteron 144@FX55 , DFI INfinity nf4-x, ATI Radeon X800GT@561/602, 2x512MB DDRAM 400mhz, Fortron 400w
Fifi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

Příspěvek od Fifi »

Papilla píše:to raider008: Ja som vzdy pri obsadeni mesta dal tych ludi vyzvrazdit, potom nemas ani problemy s prachami
Podle mne to je nerozvážné plýtvání zdroji. Přijdeš o platiče daní, horší obchod, málý potenciál pro armády. Podle mého skromného názoru není nic lepšího než vyčerpat dobyté město rekrutováním proti svým krajanům. Exterminaci populace doporučuji pouze pokud hrozí nepokoje, které by nevyřešilo odvedení poloviny populace do otroctví. Nebo jako kvalitní roleplaying při hře za barbary :devil: . To se dá pochopit. Ale jako strategie se to vyplácí málokdy.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

viz Fifi. vyvraždění města znamená prakticky likvidaci jeho populace. zas je fakt že ta se hodně rychle vrátí, ale brzdíš si tím rozvoj. nepoměrně lepší varianta je zotročení - nepokoje se výrazně sníží a ještě si navýšíš populaci ve všech městech kde je guvernér.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Papilla
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2006
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Papilla »

Zotročenie je možno lepšie ale odporcov Rimanov treba bez zlutovania vyhladit :twisted:
PC: AMD Opteron 144@FX55 , DFI INfinity nf4-x, ATI Radeon X800GT@561/602, 2x512MB DDRAM 400mhz, Fortron 400w
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Papilla píše:Zotročenie je možno lepšie ale odporcov Rimanov treba bez zlutovania vyhladit :twisted:
jasně, cokoliv :lol:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Fifi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava

Příspěvek od Fifi »

Papilla píše:Zotročenie je možno lepšie ale odporcov Rimanov treba bez zlutovania vyhladit :twisted:
Klid si vyukoupíš moc velkou cenou. Vzpomeň si na WW2. K čemu ti bude město mrtvých? 400 lidí je zanedbatelné minimum. Pokud takto pacifikuješ každé dobyté město, kdo bude farmařit, obchodovat, tešit se na vojenskou službu? Takto tě uzbrojí skoro každý, potom bude kladena velká síla na strategii a bojovou taktiku. Bude to vyžadovat velmi silné vojsko, aby odolalo náporu nepřítele.
kaimaster
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. bře 2005
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Problém se spuštěním

Příspěvek od kaimaster »

Po nějaké době jsem se vrátil k RTW a mám problém se spuštěním. Mám verzi Gold od cdprojektu. Když chci spustit hru, tak mi najede málé bílé okno, potom se v liště objeví další dvě okna jedno s ikonou RTW a nakonec mizí a nic se neděje, nenajetá hra se ukončí okno se pořádně nenačte a ukonči se to bez hlášek, kdyby to aspon něco napsalo. Další zajímavost je v tom že, když to chci spustit tak po sedmé tak to nakonec najede. Přemýšlel jsem jestli nemám něco s cd romkou nebo cdéčkem. Ovladače grafiky mám stejný dokonce jsem je zkoušel změnit. Asi před 4 měsícama mi to šlo, ještě jsem přemýšlel jestli to není procíkem jelikož ho mám taktlej z 2,4 na 3 GH a dneska je brutal. dusno, vedro. Poradte pls.
AMD Athlon 64 X2 4400+, 2GB DDR2, NVIDIA GeForce 8600GT 256MB, 320 GB HDD, atd.....
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“