Burnout Paradise

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Lister88
Nováček
Nováček
Registrován: 14. srp 2008

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Lister88 »

já jsem s tím bohužel neměl
flamb
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2005
Bydliště: Praha

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od flamb »

Recenze na DD je opravdu fraška. Už to, že v úvodu píše o hodnocení ostatních něco vypovídá. Co je recenzentovi po tom, co napsali ostatní? Má si udělat vlastní úsudek a ne psát průjmy typu podplacení recenzenti, které jsou na úrovni nepodložených bulvárních blbostí nebo ještě hůř, běžných drbů.

Ale jak už padlo, DD není herní web.
Zbycho
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2005
Bydliště: Horní Suchá
Kontaktovat uživatele:

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Zbycho »

Ale i na DDworldu autor upozorňuje, že od toho je půlhodinový demo, abych si udělal vlastní názor. Holt DD trochu ujíždí na realistických simulátorech. Mě realita stačí v reálným životě za reálným volantem a pokud bude na 2D monitoru tak blbý odhad vzdálenosti, tak nikdy to nebude opravdový realism mod. Už ať se objeví několik konkurenčních 3D řešení zobrazení, ať se to pohne dopředu, NVidia je první vlašťovka po několika letech sucha.
Burnout to je arkáda pro odreagování, která se bude líbit i mojemu pětiletému klukovi. Sice zkoušel i LFS, ale ta náročnost je zatím nad jeho věk (a to je rád, že už půl roku při závodění nemusí stát, protože dosáhne na pedály na podstavci z maximálně spuštěné židle). Jediné co mi na hře trochu bude vadit, že synek co vidí crashe, tak je přenáší do reálného života a má větší spotřebu autíček než je běžné. Ale za to můžou FlatOuty (jezdil je se mnou na klíně už jak mu bylo půl roku). Jinak je Burnout dobrá odreagováčka.
Naposledy upravil(a) Zbycho dne čtv 12. úno 2009, 06:35, celkem upraveno 1 x.
iSilver: Hardware: CPU: C2Q 9300 2,5@3,3 GHz; MB: Gigabyte GA-EP35-DS4; RAM: 8GB A-Data Vitesta EE 800+; VGA: MSI R7 265 2GD5 OC (1x pečená - artefakty); Zdroj: Corsair HX620 620W; HDD: Suma 8 TB – system 256GB SSD, ostatní WD Caviar Black a v poslední době Seagate; Chlazení: CPU – Thermalright Ultra-120 eXtreme, GPU – Thermalright HR-03 GT; Case: Yesico OpenAir 8989S
Lister88
Nováček
Nováček
Registrován: 14. srp 2008

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Lister88 »

lidi...na online modu jsem videl u hracu policejni vozy.. ty ziskam postupne v kariere nebo jak je ziskam? ... diky ;)
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Thellwin »

Swat píše:
Thellwin píše:Neví někdo kam si to ukládá savy ? Nějak je nemůžu najít.
Tento počítač/C/Documents and Settings/Userxxxx/Local Settings/Data Aplikací/Criterion Games/Burnout Paradise.

Akorát Local Settings a Data aplikací jsou skryté složky...
Dík, jsem to hledal jak ve složce s hrou, tak samozřejmě i v Docs, ale nějak mi to uteklo :oops:
Goldnoob team proud member!
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Swat »

Strašnej masakr tahle hra...Nějak jsem si krátil chvíli blbnutím s Movie Makerem...

http://www.youtube.com/watch?v=rSL_Z3JYsJE
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
enviro
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Poblíž PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od enviro »

Nikomu se teda nepodařilo vyřešit těch 60 Hz ve Vista Ultimate na CRT monitoru? :(
AMD Phenom 9950 BE + Noctua NH-D14, MSI K9A2 Platinum V2, 4× OCZ 1024 MB DDR2, Gainward ATi Radeon HD4850 + Arctic Cooling Accelero S1, LG F900P Flatron 19'' CRT, Western Digital Caviar Black 2TB 64MB 7.200rpm SATAII, Seagate Barracuda 320GB 16MB 7200.10 SATAII, Xilence 600W, SoundBlaster X-Fi Titanium PCI-E, Gigabyte iSolo 210 black, Logitech Z5500 5.1 THX
Fenous
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. led 2009
Bydliště: Praha

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Fenous »

Psalo se tu, ze jazyk si to vezme systemovej, nevite pls. kde se nastavuje jinak? Mam anglicky XP a chtel bych tam spis Cestinu.
Lister88
Nováček
Nováček
Registrován: 14. srp 2008

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Lister88 »

Fenous píše:Psalo se tu, ze jazyk si to vezme systemovej, nevite pls. kde se nastavuje jinak? Mam anglicky XP a chtel bych tam spis Cestinu.
zkus jako u NFS najit v registrech
Tomco
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. zář 2007
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Tomco »

Pak sem uz na to prisel i sam:) Ale jako to menu je otravne jak prase....

Jinak lister88 diky za nabydku, ale vystacim si s anglickym manualem a hru sem kupoval jak jinak http://www.game.co.uk/
U nas sem hru nekoupil peknych par mesicu.... je to zlodejina tu kupovat:)

Burning Paradise v xZone: 1099Kc
Burning Paradise z Anglicka: 24.99 libry = 24.99 x 32,32 (aktualni kurz) 807Kc

Usetreno 292 Kc za ten samy produkt...
Lister88
Nováček
Nováček
Registrován: 14. srp 2008

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Lister88 »

hmm... ale proc to nekoupis v EA Store? ... neni to tam levnejsi? :) ... nevim :oops:
Tomco
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. zář 2007
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Tomco »

EA store 29.99 libry :-D Tohle je fakt nejlevnejsi....dodaci lhuta 3-5 pracovnich dni. Nedavno sem v pondeli rano objednaval Left 4 Dead a ve stredu rano to dorazilo..... sem cumel jako puk co to jako ma byt.... za 2 dni balik z Anglicka :shock: Chce to samozrejme embosovanou kartu no...

Tak ale spatky k tematu.... az nejdem prilis OT :)
Lister88
Nováček
Nováček
Registrován: 14. srp 2008

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Lister88 »

moment.. to me vzdycky zajimalo .. v cem je embossovana karta lepsi nez neemobossovana?? prosimte? :)

btw: nevim, kdes prisel na 3-5 dni . ja jsem mluvil o totiz o EA Store digitalni distribucí, kdy to mas okamzite ke stazeni :) .. sam jsem ta stahl burnout paradise od nich .. a to nemluvim o tom, ze plnou verzi sis mohl stahnout kdekoliv, oni ti mohli poslat seriak z te krabicove verze, tys uz mohl legalne hrat.. a DVD by ti dorailo pozdeji :))
18ekips
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. úno 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od 18ekips »

Stačí karta, která ma povolené platby po netu :) embosovaná být nemusí :)
X2 3800+ | ATi 4850 | 2 GB RAM | W 7

Zrušme komunisty
Lister88
Nováček
Nováček
Registrován: 14. srp 2008

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Lister88 »

no to vím .. ale moje otázka zněla, v čem je právě ta embossovaná lepší nebo aspon jiná krom té perforace karty... - jakože v praxi poznám vůbec rozdíl, když platit jde s oběma stejně?
wallot
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 01. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od wallot »

nejde, embosovanou kartou zaplatis na imprinterech tzv zehlickach, ktere se sice moc nepouzivaji, ale stale slouzi jako zaloha.

jazyk nastavis ve windows v control pannel->regional settings. musis tam mit Czech
7800X3D, Gigabyte 7900GRE, Corsair K100 MX Speed, Logitech G604, MSI MPG ARTIMIS 323CQR + LG 27GL650F-B + Dell P3223QE, Arctis Nova 7/size]
Tomco
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. zář 2007
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Tomco »

Embosovanou zaplatis temer opravdu vsude, kdezto s neembosovanou muzes mit nekde problem ( ale take nemusis). Embosovka je proste jistota.... ty cisla mas na ni vyrazene, ne natiskle...proto se jmenuje embosovana:) Co sem zatim objednaval ci uz to bylo z USA nebo z EU.... vsude bez problemu. WoWko s ni take platim bez problemu...
M.S.I
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2009

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od M.S.I »

nejchce me to najit GAMEPAD?nemate stim nekdo skusenosti? mam Saitek P2900
diky
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od SpeedyGT »

M.S.I píše:nejchce me to najit GAMEPAD?nemate stim nekdo skusenosti? mam Saitek P2900
diky
Taky jsem gamepad zkousel, ale nepovedlo se mi to zatim rozchodit. Hra ho vůbec nevidí. Lákala mě podpora vibrací, ale k čemu mi to je když ani gamepad nerozjedu. Pad mám Logitech Rumblepad II.


Jinak o hře můžu mluvit pouze v superlativech. Opravdu mě nadchla, grafika je skvělá a dost mě potěšilo že krásně šlape na 1680x1050 i na M9300GS, to se jen tak nevidí.
Celá ta hra mi tak nějak připomíná Flatout 2 dotažený pořádně do konce, modely aut jsou podobné, grafika tak nějak taky připomína onen Flat. Destrukce by akorát mohla mít větší vliv na auto - je fakt že někdy pěkně zatáží only na jednu stranu, ale to je vše.
To co mi u ostatních her scházelo je "povolená destrukce". U žádné jiné hry když rozsekáte auto v závodu nedostanete ihned nové a nepokračujete. Jasně, je to arkáda jak prase, ale tohle přesně na trhu chybělo. Arkáda s demolicí bez hranic...
Co se týče rychlosti, tak ta je místy až trochu přehnaná, vezměte auto na dálnici, prožeňte ho třemi Burnouty a je z Vás stíhačka :lol: . Tachometr by se taky šikl.
Dost mě také zaujala hudba. Skladba složená přímo pro hru je pěkně chytlavá, slyšíte ji vždy na začátku, něco jako hymna řekl bych. Ostatní soundtrack je taky povedený, možná až na Avril s její Girlfriend - to mi nějak nesedlo... Když už mluvím o soundtracku, dost jsem nemohl z klasické muziky. Vzal jsem si nějaký auto-stařešinu a nejednou se linul z repráku Bach, Mozart a další klasické "pecky" - když vemzete že Vám toto hraje při závodu kde odděláváte ostatní, je to dost nářez. Na jednu stranu změna, na druhou se na to nevztahují licence :) .
Nastavení denní doby konečně dostává 24-hodinový režim, tak to má být. Hraji ráno - vychází slunce, hraju večer - zapadá.

Celkově tedy super, dle mne nejlepší konverze z konzolí co kdy byla, jedinou vadou na kráse může být až moc zdlouhavé načítání částí menu. Ale tak co, přece se v options nešťouráte každý den :wink: . Doufám že Burnout skončí jako nástupce NFS, který už u mě nadobro zkončil a nevěřím že by v příštím díle nějak moc překvapil... U mě tedy 9/10 :wink:
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Eandril
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. lis 2006
Bydliště: Roztoky u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Burnout Paradise

Příspěvek od Eandril »

v drtivy vetsine souhlas ...taky se mi tyhle auticka moc libej ..a to ze nejakej velkej zavodnik nejsem:-D. Jo a pokud me hlava neplete tak Paradise City od Guns'n'Roses je song, kterej je venku uz nejakej ten patek, jen se vyvojarum evidentne naramne hodil k podtitulu hry. :-)
I have come, to bring him back with me. The whole world mourns his death. Please set Balder free, give him back his breath! \m/
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“