Dead Space

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
CROSER
Nováček
Nováček
Registrován: 07. led 2009

Re: Dead Space

Příspěvek od CROSER »

kdyz mackam E=use tak se klepe...cuka sebou jako by chtel neco udelat ale nic to neudela.....asi mam vadnyho Isacca :-D fakt uz nvm ja uz zkousel mackat i tlacitko na zapnuti/vypnuti bluetooth uz to je naky divny
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dead Space

Příspěvek od Still.Lord »

Tak se koukni do nastavení jaké máš nastavené tlačítko na "Use"=použít (mám pocit že ti i hra napovídá jaké tlačítko máš použít)
CROSER
Nováček
Nováček
Registrován: 07. led 2009

Re: Dead Space

Příspěvek od CROSER »

Horší kvalita je to dělané přes WMM http://www.youtube.com/watch?v=NnjbA6fdKRs doporučuju se na to podívat v High Quality screenshot z nastavení http://croser.borec.cz/ pokud znamená USE aktivovat(použít,atd,...) PS:. Pokud někdo ví co se s tím dá dělat prosím poraďte.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dead Space

Příspěvek od Still.Lord »

Nějakým tlačidlem to prostě jde, už si to přesně bohužel nepamatuju, ale je to divný... :( Podle videa by to měl položit a basta..
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Dead Space

Příspěvek od Thellwin »

Promaz, warez se tu neřeší.
Goldnoob team proud member!
radiasek
Nováček
Nováček
Registrován: 11. led 2009

Re: Dead Space

Příspěvek od radiasek »

Zdravim lidicky jsem ve druhe kapitole a musim nekde najit TERMITOVOU bombu abych odpalil zataraz ktery je pred dvermi nevite nekdo kde ji hledat?
phz^
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 21. črc 2006
Bydliště: Benátky nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dead Space

Příspěvek od phz^ »

ta se sklada ze dvou veci ktere se pak spoji dohromady, pokud nevis jak dal stiskni ctrl a ono ti to cestu ktomu ukaze :wink:
Carbonek
Nikdy nic nevím
Nikdy nic nevím
Registrován: 03. říj 2008
Bydliště: Třinec

Re: Dead Space

Příspěvek od Carbonek »

Vyšel už nějaký patch???
Gigabyte GA-M56S-S3, AMD Athlon X2 6000+ 3.35GHz Box, 2x1GB Extreme Edition 839Mhz, ATI RADEON ASUS 3870x2 1GB, HDD 500GB, zdroj 500W.
Monitor: LCD 22'' Acer V223HQb Full HD, Windows 7 Ultimate 32-bit CZ
Alergie: zombux
radiasek
Nováček
Nováček
Registrován: 11. led 2009

Re: Dead Space

Příspěvek od radiasek »

no me to prave po stisknuti ctrl vede k te zatarase a tam to po me chce tu bombu kterou nemam . mam jen ten defibrilator nebo co to je.
radiasek
Nováček
Nováček
Registrován: 11. led 2009

Re: Dead Space

Příspěvek od radiasek »

Zdravim jsem v kapitole 10, nevite nekdo nahodou kde mam jit abych nasel univerzalni klic, ktery potrebuji k tomu abych otevrel vytah ktery je vedle te hry s tim micem? Jeden klic jsem uz nasel ale musel jsem ho pouzit hned na zacatku. dival jsem se i na navod na youtube al epodle nej jsem nic nezjistil.
Dekuji za pomoc
rossa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. bře 2005

Re: Dead Space

Příspěvek od rossa »

Mam problem s touto hrou.Nainstaluju ji a kdyz chci spustit tak to hodi hlasku ze nebyl nalezen soubor exe a ze problem vyresim opetovnou preinstalaci.Uz jsem to mel jenou nainstalovane ale ted to proste po novem formatu HDD nejede.Vi nekdo co s tim??

Dik
MSI Z97 GAMING 3 - Intel Z97 - AMD Radeon R9 380X - Intel Core i5-4690K - Corsair Hydro Series H105 - CORSAIR Air Series AF120 Quiet Edition - Seasonic SS-620GM2 Evo 620W - WD Black (FZEX) - 1TB - Scythe SCH-1000 Humiro Hard Disk Cooler - WD Red Nas 1TB - Kingston HyperX Savage 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9 - Case-NZXT H440 CORSAIR Air Series AF140 Quiet Edition - 2x Be quiet! Silent Wings 2 140mm
M.I.L.K.A
Nováček
Nováček
Registrován: 10. led 2009

Re: Dead Space

Příspěvek od M.I.L.K.A »

Čus lidi mam takovej problém. Po ůkolu "uteč" mam připojit náký drapáky abych opravil nákej vozík a mohl pokračovat. Jenže jeden z drapáků se nepřichytí a nevim co s tim pls poradte. :(
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dead Space

Příspěvek od Red Devil »

Pozastav ho pomoci telekineze a dobehni k tomu ovladacimu panelu a pust to
C-Nooty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. úno 2007
Bydliště: Fallout_Vault13

Re: Dead Space

Příspěvek od C-Nooty »

Je to hodne dobra hra :thumbsup: Jak tady nekdo psal, tak je na konci zvrat a rikal jsem si, ze kdyz jsem to tu cetl, tak me zaver hry nemuze prekvapit :-D , ale svete div se prekvapilo me to dost : )
Jinak jsem to projel za stredni, mel jsem uplne upravene vsechno vybaveni: rezacku, pulzni pusku, rig, stazi, kinezi a 5 oblek a pro projeti hry mi to napsalo, ze pri nove hre budu moc s timto vybavenim pokracovat + mi dali 10 el. uzlu, 50000 penez a schema k 6. obleku. Rikal jsem si, ze by to mohlo byt fajn, tak jsem dal extremni obtiznost, ale hral jsem normalne bez toho. Vypl jsem to najel do hlavni menu a dal pokracovat ve hre a teprve pak jsem mohl hrat od znova s tim vybavenim, ale pouze za obtiznost, kterou jsem, uz hral "stredni" coz mi pripada trochu divne hrat za, tak nizkou obtiznost s vybavenim jak rambo : ) Hral to, uz nekdo podruhe s tim vybevenim z predesle hry? Nebude treba neco noveho? : )
MB:Asus P5Q-E, CPU:C2D E8400 (3.6GHz), VGA:Sapphire 4870 Toxic 512MB, RAM:A-Data Vitesta EE 2x2GB 1066MHz, HDD:1xWD6401AALS, 1xWD2500AAKS, 1x WD1001FALS, PSU:Enermax Modu82+ 525W, Case:Thermaltake VC3000SNA Armor Jr., Sound:Asus Xonar DX/XD + Genius SW-HF 5.1 6000, DVDrw:Samsung SH-S223Q LS, LCD:EIZO 24" S2431WE, Cooling CPU:Thermalright Ultra-120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300, Cooling HDD:Noctua NF-P12-1300
Obrázek
phz^
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 21. črc 2006
Bydliště: Benátky nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dead Space

Příspěvek od phz^ »

muze mi nekdo poradit jak poresit ty ,,satelity" v ty komunikacni mistnosti ?
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dead Space

Příspěvek od slaava »

musi byt dokola v jedny lajne, tjn jen v prvni ci jen druhe a nebo jen treti rade :)
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
Sefir
Nováček
Nováček
Registrován: 18. úno 2009

Re: Dead Space

Příspěvek od Sefir »

Zdravím
mám menší problém s hrou a možná mě poradíte kde je chyba. Instalace hry proběhne vpořádku a prvotní spuštění hry taktéž. Hra běží na Notebooku takže žádnej hradwrovej zázrak a Dead Space se automaticky spustí v nejhorším možném nastavení. Po upravení rozlišení a pár maličkostí jede hra plynule a krásně. PO ukončení hry a jejím spuštění ale hra nenaskočí, objeví se jen černá obrazovka, přesýpací hodiny a pak hra spadne do Windovs a konec, bez jediné chybové hlášky. Hru jsem opakovaně reinstaloval a pokaždé s stejným výsledkem, poprvé se hra spustí ale následně už ne. Zjistil jsem že pokud nesáhnu na nastavení grafiky tak ji spustím opakovaně ale stačí cokoli předělat a konec, už si nezahraju, jenomže hrát to na rozlišení 800 x 600 se nedá :(. Netušíte čím by to mohlo být ? na Ofiko stránkách EA se doporučuje najít Setings.txt a smazat ho, jenže tento texťák tam nikde nemám :(
kissemee
Nováček
Nováček
Registrován: 14. bře 2009

Re: Dead Space

Příspěvek od kissemee »

Mám na Vás velkou prosbu:-) Zasekl jsem se v místnosti, kde mám sprovoznit odstředivku. Bohužel vždy , když je chci nasunout , tak se mě to nepodaří, protože se točí:-( Může mě nějaká dobrá duše pomoci??
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Dead Space

Příspěvek od Swat »

kissemee píše:Mám na Vás velkou prosbu:-) Zasekl jsem se v místnosti, kde mám sprovoznit odstředivku. Bohužel vždy , když je chci nasunout , tak se mě to nepodaří, protože se točí:-( Může mě nějaká dobrá duše pomoci??
Už si to dost dobře nepamatuju,ale myslím,že musíš použít zpomalení času.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Dead Space

Příspěvek od Frostys »

Jojo. Vždycky, když se tam něco rychle pohybuje, tak se to řeší zpomalením :)
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“