Guild Wars 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Daros
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2012

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Daros »

Jenomže já jsem výslovně psal ža WvW jsem nezkoušel a že tam to v mnoha situacích určitě půjde špatně ale to se děje každýmu druhýmu. Tak nevím co sem pleteš WvW :-D
Říkal jsi že nemám vůbec šanci hrát kdekoliv jinde než maximálně na místě kde nikdo nikde není. A jak si viděl spletl ses.

,,na tom notebooku je to naprosto bez sance,mozna na mape kde nikoho nepotkas a nebude zrovna zadnej event,ale jak budes plnit ukol/eventit,je to bez sance"

,,je bez sance na normalni hrani,ja ti rikam ze nez se potacet na 20 fps(i o tech tezce pochybuju,kdyz 20 fps dava i5@4GHz) tak to radsi nehrat vubec,a ne,nezkousej rikat ze 20 fps je plynulejch a ze se tak promitaj filmy,to totiz vubec nejsou stejny "fps"

Tady vidíš co jsi mi psal a nikde tam nevidím napsaný nic o tom že by jsi říkal že to nemůžu hrát jenom ve WvW :-D
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Alfajk »

asi takhle - ja bych to s 20 fps vazne nehral :-D

ukaz pak nejakej screen z draka/map eventu a nebo treba lions archu namesti
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Daros
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2012

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Daros »

Alfajk píše:asi takhle - ja bych to s 20 fps vazne nehral :-D

ukaz pak nejakej screen z draka/map eventu a nebo treba lions archu namesti
Jenomže mě to na těch 20 FPS skočí jenom opravdu výjmečně jak jsis mohl už několikrát přečíst :-D Ach jo o je fakt těžký.. :-D

Draka ti asi těžko ještě ukážu a lions archu už jsem byl několikrát žádný problém jsem neměl. Zkusím pro tebe udělat ten screen abys byl spokojen :-D
noxicek
Nováček
Nováček
Registrován: 27. srp 2011

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od noxicek »

Tady máte záběr z eventu, spíše věc která se většině hráčů vryla do paměti :twisted:.

http://www.youtube.com/watch?v=ucGs5nnx ... e=g-crec-u
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Alfajk »

taky z toho eventu,jak jsem rikal,i5@4GHz a cca 12-15fps :)
Obrázek
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Daros
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2012

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Daros »

Přídám pár obrázků z včerejšího finále eventu :-)
http://filesmelt.com/dl/gw0258.jpg , http://filesmelt.com/dl/gw02616.jpg , http://filesmelt.com/dl/gw0297.jpg.
A pro toho věčně negativního Alfajk :-D http://filesmelt.com/dl/gw0285.jpg
Ne kolem 20 se to drželo jen bez bitky. V těch to pak klesalo až k 10 Ale i to stačilo na zlatou :-D A hlavně na to aby si to člověk užil. Udělali to fakt dost dobře.
Ale zásadně NIKDY to nekleslo na žádných 1-2 fps a od situace tady http://imageshack.us/a/img23/2689/gw2cpugpu.jpg se to moc nelišilo :-) Takže nad 1-2 fps bych šel 8-)
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Butch »

Ta hra vypada tedy pekne hnusne na tech detailech co to musis hrat.
To je jak deset let stara hra nejaka :-D
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Daros
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2012

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Daros »

Butch píše:Ta hra vypada tedy pekne hnusne na tech detailech co to musis hrat.
To je jak deset let stara hra nejaka :-D
Jo tak samozřejmě oproti tomu co ukazoval Alfajk je to graficky opravdu horší :-D Ale zase jsem mile překvapen protože jsem čekal že budu muset ještě hodně snižovat rozlišení ale naštěstí nemusím. I bez toho to byl moc dobrý herní zážitek včera a to bych tím snížením nějaký výkon ještě vymáčkl, ale proč si to ještě víc hnusit když to není tak nutně potřeba :-D
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Butch »

No hele, muze byt jeste hur, pokud bys nastavil render z native na downsampling :-D
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Daros
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2012

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Daros »

Jo? :-D Tak to naštěstí teda nemusím :-D Ale i GW2 na low se mi líbí graficky mnohem víc než třeba to wow. Za poslední dvě expanze se z toho snaží mačkat co nejvíc můžou to jim čest ale i tak je to prostě už snad 7 let? starý engine :-D
Tak když se dokáží lidi spokojit s grafikou wowka proč bych se já nemohl spokojit s GW2 na low :-D
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Butch »

No wowko na maximalni detaily vypada hodne dobre, jiz pred minulym datacem prisly vyssi textury, nedavno prisla podpora 64 bit, v minulem dataci podpora DX11 a jako v jedne z mala her je ten DX11 prinos pro vykon. U Pand navic HDR stinovani apod. Rozhodne to vypada ted dobre.
Engine je sice stary, ale znacne jiz upraveny.
Urcite mnohem lepe nez treba GW2 na stredni detaily. Na GW2 na vysoke detaily to nema, to je fakt... GW2 na maximalni detaily vypada mnohem lepe.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Daros
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2012

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Daros »

Butch píše:No wowko na maximalni detaily vypada hodne dobre, jiz pred minulym datacem prisly vyssi textury, nedavno prisla podpora 64 bit, v minulem dataci podpora DX11 a jako v jedne z mala her je ten DX11 prinos pro vykon. U Pand navic HDR stinovani apod. Rozhodne to vypada ted dobre.
Engine je sice stary, ale znacne jiz upraveny.
Urcite mnohem lepe nez treba GW2 na stredni detaily. Na GW2 na vysoke detaily to nema, to je fakt... GW2 na maximalni detaily vypada mnohem lepe.
Vím jak vypadá WoW na ultra to rozjedu :-) Ostrý textury jsou hezký, ale vývojářsky to zas není tak náročný prvek kdyžuž máš hru otexturovanou nižšíma texturama. Když se ale podíváš na detaily modelů tak wow to má udělaný hodně jednoduše. No prostě tak jak se to dělalo před těmi 7 lety.
Co má wow na Ultra opravdu lepší je to stínování. Jelikož na GW low není skoro žádný.
Ostatní věci jako ta voda a tak jsou srovnatelný.
Tak už je na každým jestli preferuje ostré textury a stíny nebo detailní modely se kterýma pak ruku v ruce jdou i kvalitnější animace.
Raydeeen
Nováček
Nováček
Registrován: 02. dub 2008
Kontaktovat uživatele:

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Raydeeen »

noxicek píše:Tady máte záběr z eventu, spíše věc která se většině hráčů vryla do paměti :twisted:.

http://www.youtube.com/watch?v=ucGs5nnx ... e=g-crec-u
lol!

ten dementní event způsobil takové lagy, že všechny tournamenty postupně chcíply...běžím na jednom místě minutu, potom vidím jak celá naše grupa dead.. yeah esport gw2 all the way. hraje tu někdo tpvp nebo se všichni plácáte v pve a pve pvp (wvwvw)?
Daros
Nováček
Nováček
Registrován: 01. lis 2012

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Daros »

Raydeeen píše:
noxicek píše:Tady máte záběr z eventu, spíše věc která se většině hráčů vryla do paměti :twisted:.

http://www.youtube.com/watch?v=ucGs5nnx ... e=g-crec-u
lol!

ten dementní event způsobil takové lagy, že všechny tournamenty postupně chcíply...běžím na jednom místě minutu, potom vidím jak celá naše grupa dead.. yeah esport gw2 all the way. hraje tu někdo tpvp nebo se všichni plácáte v pve a pve pvp (wvwvw)?
Jo to je pravda taky mi o včera hodně lagovalo a dokonce jsem jednu chvíli dostával jeden disconect za druhým. I na foru se objevilo několik stížností a otázek na tohle. Jakmile ale začalo finále toho eventu tak to zničeho nic přestalo :-D
A já hrál zatím jenom Spvp a líbilo se mi jak je to udělaný.
margo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2012

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od margo »

Mno ja hraju na
I5 3570
GTX 560 OC
8GB ram 1600Mhz

A kdyz je treba zahul ve WvW tak to obcas padne i na 17FpS ae to uz je opravdu nahoda.
Jedu na Full, V sync... =D
CPU-I5 3570K 4,3GHz, MB MSI Z77A-G43, 16GB KS 1600MHz, MSI GTX 970, GELID Solution Tranquillo - revize 2, Seasonic S12II-520 520W ,CoolerMaster Elite 311, black-blue
peterch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. úno 2006
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od peterch »

Cafte, opät som to zacal hrat. Co je tam noveho od ,,startu,, hry?
Intel i5-3470 + Gelid Tranquillo CPU ver. 2, 8 GB RAM (2x4) Kingston 1600 Mhz, Asus P8H77-M PRO, EVGA GeForce GTX770 Superclocked ACX, Seasonic 520 W S12II, 128 GB SSD Samsung 840 PRO, 500 GB HD Seagate, CM Elite 430, Asus PB 248Q, A4 Tech, Logitech K350
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Butch »

No ja uz 3/4 roku nehral, ani jsem nedodelal jedinej charakter na max. Nejak me to prestalo bavit.
Vsichni co presli od wowka do GW2 se zase vratili k wowku, takze ani neni s kym hrat :-D.

Je to takove demotivujici kdyz clovek od jinych se dozvi ze na konci po doexpeni ceka prakticky nic no...
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Frostys »

Taky jsem to nedotáhl na max a nehraju to taky už pěkně dlouho.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Butch »

Je to skoda, ze zacatku to vypadalo jako hra s obrovskym potencialem.
Mno to vlastne hvezdny valky MMO taky, a kdo to hraje ted? :-D
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Guild Wars 2

Příspěvek od Frostys »

Chtělo by to třeba GTA MMO s komplětně fungujícími institucemi, které by řídili hráči a aby tam nepanovala anarchie. Ale potřebovalo by to tak minimálně 5k hráčů a asi by to dnešní PC neutáhly :D
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“