Battlefield Bad Company 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
SlepiCza
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2009
Bydliště: Děčín

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od SlepiCza »

Flegy píše:chci se zeptat, nasel sem nejakej upgrade ala kevlarova vesta. to ji snad nosej vsichni? ja vysypu do emaka 30 naboju presne do tela a vetsinou nechcipne a me vsichni davaj na 1-5 kulek :?:
Flegy vestu už mám odemknutou a není to žádnej zázrak. Ve hře jsem její nošení moc nepocejtil. Lepší je dát si magnum ammo jak tu někdo psal nebo cokoliv jinýho.
jiricek_k
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. lis 2008
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od jiricek_k »

nejlepší je vzít si broknu a náboje s dlouhým doletem a magnumy a při zásahu je to na jednu ránu...
Obrázek Obrázek
Genital
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. dub 2009

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Genital »

Po par hodinach hrani MP muzu s klidem rict ze stupidnejsi multiplayer uz sem dlouho nehral...BF3 se tahle sracka nemuze podivat ani do prdele...
Obrázek
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od LoCo99 »

to si beru osobně tohle, u BFBC2 sem vyseděl hodně teda, a doteď si myslim že je lepší než BF3, minimálně je to furt battlefield, né jak 3ka...

co ti na tom vadí konkrétně ?
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od iOioo »

Genital píše:Po par hodinach hrani MP muzu s klidem rict ze stupidnejsi multiplayer uz sem dlouho nehral...BF3 se tahle sracka nemuze podivat ani do prdele...
alečo ? tuším BFBC2 je pre niekoho ťažká hra :lol: tá hra je v každom ohľade lepšia ako BF3
ale chápem pri BF3 ti všetko ukazuje nie je šanca aby si niečo prehliadol či míny či C4 a keď nepriateľ strieľa vidíš to ešte aj na minimape no ... BC2 je ťažšia hra čo už ... niekto ju zvláda niekto nie :)
ale veľké + má BF3 za chovanie/streľbu zo zbraní
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Genital
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. dub 2009

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Genital »

iOioo píše:
Genital píše:Po par hodinach hrani MP muzu s klidem rict ze stupidnejsi multiplayer uz sem dlouho nehral...BF3 se tahle sracka nemuze podivat ani do prdele...
alečo ? tuším BFBC2 je pre niekoho ťažká hra :lol: tá hra je v každom ohľade lepšia ako BF3
ale chápem pri BF3 ti všetko ukazuje nie je šanca aby si niečo prehliadol či míny či C4 a keď nepriateľ strieľa vidíš to ešte aj na minimape no ... BC2 je ťažšia hra čo už ... niekto ju zvláda niekto nie :)
ale veľké + má BF3 za chovanie/streľbu zo zbraní
Co to meles??? hraju pouze HCmod kterej rozhodne miny a c4 neukazuje sam od sebe-musis je oznacit.Nepratele s tlumicem taky nejsou videt na minimape pokud je nekdo nespotne atd...
Obrázek
Genital
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. dub 2009

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Genital »

LoCo99 píše:to si beru osobně tohle, u BFBC2 sem vyseděl hodně teda, a doteď si myslim že je lepší než BF3, minimálně je to furt battlefield, né jak 3ka...

co ti na tom vadí konkrétně ?
Nejvic asi mapy..myslel jsem si,ze dementnejsi mapa jak Metro nemuze bejt,nez sem si zahral na Heavy Metalu (Metro je proti domu umelecky dilo),bojiste sou jsou maly,panaci nejsou videt protoze je vsechno zabarveno do zlutohneda a to hnusny ozvuceni je taky mazec(jedna velka basova koule).Nehanim to proto ze prvni 2hod sem dostaval strasne na prdel,ale proto jak blbe se to hraje.Paril sem poctive asi 3 dny nez sem se rozhodl delat nejaky zavery,ale rozhodne si to neber osobne.Proste 500kc v riti no,lepsi jak bicem pres koule :-D
Obrázek
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od LoCo99 »

né každýmu to sedne, neni to moc takovej "adrenalinovej nášup" na který seš asi od 3ky zvyklej, tam se furt něco děje... BFBC2 je obecně takový... "chudý", ale mě to bavilo a rád sem se k tomu na chvíli vrátil a zase vrátim, obě hry jsou dobrý, i přes svoje mouchy... jinak nepřátele se tam opravdu často nechaj přehlédnout , ozvučení teda nevim co je špatně (aspon rusáci nemluvěj anglicky, to je jedno velký plus :D) ... a bojiště malý.... no, to ti nevim, BF3 mapy jsou sice větší, ale že by v BFBC2 bylo málo místa....
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od iOioo »

Genital píše:Co to meles??? hraju pouze HCmod kterej rozhodne miny a c4 neukazuje sam od sebe-musis je oznacit.Nepratele s tlumicem taky nejsou videt na minimape pokud je nekdo nespotne atd...
takže potrebuješ minimapu oO :D najväčšia blbosť v BF3 v HC móde dať tam minimapu a označovať nepriateľa na nej keď strieľa :) koľko ľudí používa tlmič ?
v BC2 v HC móde si to neoznačíš chápem že je to ťažšie už som to raz napísal :D
Podľa mňa nepoznáš mapy a máš v tom guláš a za druhé je to iný štýl hry ako BF3 a nedokázal si sa tomu hernému štýlu prispôsobiť.
Porovnávať metro a heavy metal ? wtf ? ja teda BC2 mám odohrané hodne a povedať že BF3 je lepšie ... no nepoznám moc ľudí ak vôbec niekoho kto by zdieľal taký názor ...
EDIT: prečítaj si vlákno BF3 tuná aby si vedel aká je tá hra "dobrá" :lol:
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Krteq »

Genital píše:Nejvic asi mapy..myslel jsem si,ze dementnejsi mapa jak Metro nemuze bejt,nez sem si zahral na Heavy Metalu (Metro je proti domu umelecky dilo),bojiste sou jsou maly,panaci nejsou videt protoze je vsechno zabarveno do zlutohneda a to hnusny ozvuceni je taky mazec(jedna velka basova koule).
:? Heavy Metal je skoro stejně velká jak Caspian Border. Co se zvukové stránky týče, používej sluchátka s adekvátním nastavením ve hře a uslyšíš padat listí ze stromů a protivníka za sebou (cože se ti v BF3 rozhodně nestane :( ). Co se toho bloomu týče, existuje hromada konfigurátorů třetích stran, kde se bloom a ten filtr dají zeslabit/vypnout nebo stačí v nastavení snížit volbu efektů/postprocessu (Effects Quality) na low.

Heavy Metal vs. Caspian Border

Harvest Day vs. Caspian Border
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Sir_-_Death »

Na BC2 nedám dopustit. I když teď hraju jen BF3, do kterýho jsem se konečně už dostal, BC2 pro mě zůsatne lepší hrou. Je to věc názoru. Ale co mluví na 99% ve prospěch BC2 je technická stránka. Od začátku (vlastně už od bety) mi hra jela bez sebemenších problémů, což se o trojce po několika GB patchů říct nedá.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
mouldy
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od mouldy »

Mam problem, kdyz chvili hraju BC2, tak mi to hodi BSOD s hlaskou: dxgmms1.sys
Nevi nekdo kde je problem? Mam posledni drivery na ovladace, ted zkousim updatovat DX11.
[IMG=http://img225.imageshack.us/img225/6849/dxgmms1sys.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Ryzen 9 7900X @ ASUS AI OC || Corsair iCUE H150i RGB PRO XT || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36@6200 CL30 || Gigabyte RX 7900 XT up to 3,1Ghz/22Ghz 1,02V PTM7950 || Kingston KC3000 2TB || Toshiba 6TB Surveillance S300 || ROG STRIX 1000W GOLD || Be quiet! Silent Base 802 Airflow mode + iCUE || Dell S3422DWG
SlepiCza
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2009
Bydliště: Děčín

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od SlepiCza »

LoCo99 píše:to si beru osobně tohle, u BFBC2 sem vyseděl hodně teda, a doteď si myslim že je lepší než BF3, minimálně je to furt battlefield, né jak 3ka...

co ti na tom vadí konkrétně ?
Ona to je věc názoru :) Mě se v poslední době líbí mnohem víc BFBC2. Mojí první BF hrou byl Battlefield3 ale po posledním patchi jsem si radši kvůli nervům koupil BC2. BC2 se mi hraje mnohem líp. Je to dynymičtější. Líp se mi trefuje do vojáků. Proti technice mám jako infantry větší šanci než v BF3. Je tu samozřejmě i pár věcí co mi vyložen vadí - nemožnost použít úkroky do strany když sprintuju (jsem zvyklej z jiných her a dost špatně se na to zvyká), menu pro výběr zbraní ve hře mi přijde zmatenější než v BF3, při použití snipy v některých mapách (konkrétně v zasněžených) vidím jen hodně přesvícenou scénu takže beru radši kulas. Jinak hraní je fakt příjemnější než BF3 a navíc jsem si tu oblíbil i mód RUSH kterej v BF3 nemůžu ani cejtit, na mapě jsem po pár vteřinách po kliknut na SPOJIT ... prostě paráda :)
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Sir_-_Death »

SlepiCza píše:...a navíc jsem si tu oblíbil i mód RUSH kterej v BF3 nemůžu ani cejtit, na mapě jsem po pár vteřinách po kliknut na SPOJIT ... prostě paráda :)
Amen.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Krteq »

Kámen :)

Rush v BF3 a BFBC2 se nedá srovnávat.
SlepiCza
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2009
Bydliště: Děčín

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od SlepiCza »

Mapy v BC2 mi přijdou líp navržený a je vidět, že si s tim dal někdo víc práce než v BF3 a je fuk jestli hraju CQ nebo Rush :(
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od iOioo »

v BC2 sú mapy vyvážené za každú stranu čo sa o BF3 povedať nedá ani o jednej a v podstate sa tieto dve hry nedajú vôbec porovnávať čo sa kvality týka ...
BC2 robili vraj zo "srandy" a akú dobrú hru spravili
BF3 robili seriózne a akú ... spravili ale hlavne že zarobili :lol:
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od zhor »

Rek bych ze BFBC2 ma subjektivne lepsi grafiku nez BF3 i kdyz se to neda primo srovnavat jelikoz prostredi je uplne jiny a to ma taky vliv na vyslednej dojem. Poud jde o hratelnost v SP (pocitadla smrti v MP mi nic nerikaj), ta je u BF3 zretelne odbytej naprostej humus a BFBC2 u me rovnez vyhrava na cely care. Vyslednej zaver pro me je ze si s vyvojem BF3 nemuseli davat vubec zadnou praci a rovnou se nato vyprdnout. To je ovsem muj nazor z pohledu vyhraniho SP hrace...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Vlastimil91
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2010
Bydliště: Krupka (Teplice v Čechách)
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Vlastimil91 »

Tak na BBC2 se mi víc líbí ty stromy než u BF3. V BF3 ty stromy tak nějak odflákly a nepůsobí to moc hezky. Ale jen nechápu proč mi nejde přidat BBC2 do veterán statusu.
CPU: Devil's Canyon i5 4690K 4,8GHz , GPU: MSI GTX 970 GAMING 4G 1528MHz, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB 2400MHz CL11, MB: MSI Z97 GAMING 5, LAN: Killer E2200, SSD: Kingston 240GB HyperX Fury + 240GB HyperX Savage a 1,5TB HDD, 23" ASUS IPS, PSU: Seventeam ST-P0520PBA Cilense Modular 520W, Windows 10 Pro 64bit, LG V10, ROCCAT Kave XTD Digital 5.1
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Battlefield Bad Company 2

Příspěvek od Flegy »

s tim sme meli problem taky s SlepiCzkou... tusim ze je na to nejaka sajta, ale nepamatuju si nazev
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“