World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Wiruz
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Pardubice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Wiruz »

ten vyvojarsky team, ktery neni schopny fixnout chat uz pul roku, tak pochybuji ze maji skilled based MM. Od te doby co jsou -2/+2 MM, tak jsou ty hry rychle a nevyvazene. Proste tech desitek je tam malo. Minimalne bych dale alespon 5x T10 v T8 MM, protoze jinak clovek chytne dva boty a hra je v lese...
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Gigabyte Aorus RTX 3070 8GB @ 1800MHz/0,825V > 170W SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64
Obrázek
Obrázek
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

Podle toho co jsem pochopil je problem udělat fakt vyrovnanej mm a nevědí jak na to :lol:
s Intelem na věčné časy
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

Mě vždycky vytočí, když čekám na bitvu třeba 2,5 minuty a pak vyfasuju full TX bitvu se třema artynama.
Co tam jako ten MM tak dlouho vymějšlí? :lol:
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
podesva-f
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. říj 2012

Re: World of Tanks

Příspěvek od podesva-f »

Mám dotaz, je T30 i s tím nejlepším kanónem pořád takové utrpení?Vyplatí se pořídit to top dělo?T30 a ISU 152 jsou pro mě opravdu očistec.
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

Dal by nekdo t9 cetu? hraju ted toho frantika celkem me bavi, kdyz se skreje vana tak je to super.myslim ze s nim pujde nadingat i ten trojnasobek,jednou mi to uteklo o jednu ranu to sem mel jeste tu prvni vez.Kdyztak si me pridejte JackaL85, ts nevedu.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

Do března si musím na něco nakliknout slevy na tanky a ty holky a vůbec nevím. Protože mám T8 bata, tak bych možná zkusil AMX30, ale bojím se toho barelu na střeše u tieru 10. Je to tak špatný, jak to vypadá, nebo se to dá? :-?
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

podesva-f píše:Mám dotaz, je T30 i s tím nejlepším kanónem pořád takové utrpení?Vyplatí se pořídit to top dělo?T30 a ISU 152 jsou pro mě opravdu očistec.
T30 je luxusní tank. I tím způsobem, že je statově nic moc. Lidi často neví, jaké dělo máš, často si to spletou s T34, protože jediné, co je vizuálně na první pohled odlišuje, je název tanku a T30 nebo T34, tam se člověk může často přehlédnout. Určitě T30 hrát s topovým dělem, já ten tank miloval. Více než E4.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

T30 je ok, s optikou a Colou a solidní posádkou s BIA. Rozhodně lepší než vyjebaná E4. Stejně bych ale doporučil přeskočit na E3 lajnu.

AMX 30 je super jako tier 9, tier 10 ujde, ale dojebali jí penetraci a přesnost, takže se připrav na goldspam nebo zůstaň na 9.
podesva-f
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. říj 2012

Re: World of Tanks

Příspěvek od podesva-f »

OK tak to prubnu.Díky.
podesva-f
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. říj 2012

Re: World of Tanks

Příspěvek od podesva-f »

podesva-f píše:OK tak to prubnu.Díky.
Tak s top dělem, je to úplně jiná káva a začíná mě ten tank bavit :twisted:
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

klasika hovnomet no, škoda že z toho vyzkoumáš E4ku
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

E4 na public je fajn.
Goldnoob team proud member!
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Sobo »

Wotko neumi 144hz? Koupil jsem novy monitor a for fun chtel vyzkouset 9.22 test, jenze 144 to proste neda, maximalne z toho dostanu 120.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Baneshee »

Standardně neumí, engine má limit na 120FPS. Mělo by to jít ruční úpravou configu, zkus tento postup: https://pcgamingwiki.com/wiki/World_of_ ... frame_rate
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Václav Sedlář »

Ahoj, kámoš má problém - zapomněl heslo od seznam emailu (a tento email má u wot účtu)... Problém je že se nám zaboha nedaří obnovit heslo do emailové schránky - i když jsme zkoušeli obě čísla občanek (staré a nové) a zadáváme ročník narození tak vždy nám přijde od seznamu email že "Vámi zaslané údaje nesouhlasí s údaji uvedenými u účtu "...

Takže teď nemůžeme ani u wot nastavit telefon, protože to posílá odkaz na email do kterého se nedostaneme...

Co teď? Stačilo by nám změnit heslo u wot, ale to prý nejde když tam není nastaven telefon a ten nenastavíme bez vstupu do emailu...

Díky za radu
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Napsat na podporu a domluvit se s nimi... já ztratil přístup ke svému původnímu emailu, na který jsem měl WoT účet, tak jsem napsal na podporu, ti po mně chtěli akorát ověřit nějaké věci a změnili mi email u účtu.
Sobo píše:Wotko neumi 144hz? Koupil jsem novy monitor a for fun chtel vyzkouset 9.22 test, jenze 144 to proste neda, maximalne z toho dostanu 120.
Ten postup, co postoval Baneshee funguje. Bez toho bych ani nemohl mít WoT v testovací metodice na CPU, kdy fps často šly přes 200. A nevšiml jsem si ani žádných bugů nebo něčeho, že by to snad ten engine už nedával a bylo to tak nastaveno z vážného důvodu. Tak to zkus a uvidíš.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

tu T30 bych zrušil :-D - dneska jsem jím 3x potkal a než mi došlo že to není t34 tak to mělo fatalní následky pro mě.

Jinak víkendový skore při zkoumání Bata po cca 3 hodinách hrani - 28 proher vs 6 výher :( - všechno sem to musel dotahovat e25tkou - díky za ní :D.
s Intelem na věčné časy
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Akce na konvertování xpček, tak jsem instal utratil kilo goldů a kópil Pantéra... Obrázek
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Kdo je ta zlá zakempená obluda, co mě střelila s WT na El Hallufu mikroškvírkou a ještě mi pak nadšeně píše do garáže? Mám permachatban, takže ze zásady neodepisuju...
Obrázek
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

:roll: :roll: :roll: :roll: tak sorry že jsem tam číhal protože vidim doleva a doprava
s Intelem na věčné časy
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“