World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

je to fajn, takový lepší WZ 5A, jen to má horší depresi děla a možná spodní plát. Ta věz celkem oddingá, ale je to hlavně tak na peekování.

Neni to OP, ale je to dobrej tančík.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Obj 277 je podle mě v pohodě vybalancovanej tank, věž je fajn, spodek horší, ta mobilita je příjemná. Na public určitě ok, asi to bude použitelný i do OFF/SH.
Goldnoob team proud member!
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

jaký dát dělo na t-44? Je toho tam mrak a prase aby se v tom vyznalo
s Intelem na věčné časy
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

To nejlepší 100mm, hledej šmudlo.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Oba ty 100mm, je to celkem logická volba.
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: World of Tanks

Příspěvek od oneill_sx1 »

Mines nebo Province? Která mapa je víc retardovaná?
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Province
Goldnoob team proud member!
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Nejretardovanější mapy WOT, TOP7: (pořadí sestupně)

1) Province 2) Siegfriedova linie 3) Charkov 4) Plzeň 5) Opatství 6) Dálnice 7) Fjordy
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Baneshee »

Tak tohle je dost individuální, podle mě je nejhorší s odstupem Erlenberg, zato Opatství a Siegfidovka mi vůbec nevadí. Všem se nikdy nezavděčíš, kdyby dali pryč všechny mapy, na který někdo hatuje, tak jich moc nezbyde 8-)
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Mines, Fjord - to nejsou špatné mapy, teda pokud se hrají z té lepší strany :-D
Siegfriedovka - pořád nevím jak na ní hrát s papírákama
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: World of Tanks

Příspěvek od oneill_sx1 »

Mines u mě dlouhodobě vedla žebříček, ale Province, to je joke maximálně pro tier 5, pro vyšší tiery je prostě příliš malá. Fisherman's Bay byla docela dobrá mapa, ale v HD ji totálně posrali. Snad jediná OK mapa ve hře je podle mě Himmelsdorf. Předěláním map do HD nadělali víc škod než užitku. Ale co čekat od dilentatů z Wargaming, kteří dělají většinu map podle jedné šablony se 2-3 koridory. A když nepoužíjí šablonu, tak to totálně zabijí camperskými pozicemi, ze kterých můžou retardi v Strv a Scorpionech střílet na celou mapu.
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: World of Tanks

Příspěvek od TrollZor »

Obrázek

Obrázek

jedny z mála bitev ale většina končila takto... mohl jsem si to myslet když den před tím jsem střílel nemožné :D
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Jestli chceš vyhrávat, tak zkus nehrát stroje který jsou jak kolo štěstí.
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: World of Tanks

Příspěvek od TrollZor »

mě nic jiného nebaví.. ;)
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

LoCo99 píše:Jestli chceš vyhrávat, tak zkus nehrát stroje který jsou jak kolo štěstí.
občas jsou všechny stroje kolo štěstí :sad:
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

můžete mi prosím někdo vysvětlit jak to děláte že máte prostě třeba 65% winrate? Já ho mám tak hodinu, pak začnu 5 hodin v kuse prohrávat (nepomůže změna serveru, prostě nic) a NIC s tím nejde udělat (ok za těch 5 hodin mám třeba 3-4 výhry).Tohle mám už tak přes týden v kuse .. winrate 42% WTF jak to děláte, že prostě máte vysoký winrate?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Proc to vypada jako zahrane s nejakym zakempenym TD?
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Jeltík píše:Proc to vypada jako zahrane s nejakym zakempenym TD?
podle čeho usuzuješ? Je to s tier10 Italem a hraju vepředu, což jde úplně samo protože spoluhráči vždycky kempí base, nebo A1 na minimapě...
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

no začal bych tim že přestaneš hrát itala :D A budeš mít konzistentnější výsledky když nebudeš hrát 6h denně, věř mi. Unavuješ se a ztrácíš ochotu hrát kreativně, pak kempíš a čekáš že ti to bude padat do klína, to funguje jen když seš na vlně RNG vítězství.

No a pak už jen hrát líp (na výhry, to nutně nedá super unicum WN8) nebo v četě.
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

tak jsem rozjel novou větev a ŽÁDNÁ změna, prostě neustále tým plný totálních rajčat a winrate furt stejný
strašně mě to štve, protože mám něco ve hrách odehrané a vždycky mám ve všech hrách progres, neustále se zlepšuju, jenže tady v té hře to prostě nejde.WG mě zařadilo na listinu s rajčákama.Prostě si řekli že já budu dostávat z 60% - 70% rajčáky co nevyjedou ani z kruhu.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“