World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

mm pre t10 je rovnaký ako aj pre iné tanky len si furt top :D
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

Co sem to hral posledni 2 tejdny po pauze tak sem mel desitkovej mm uplne luxusni, 80-90% her sem stal proti osmickam to vubec nepamatuju.Tak nevim mozna stesti na stridani tanku,tieru..
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

jop šťastie...
niektoré tanky nevida svoj tier aj 10 hier ako top :D
na rovinu WoT mm proste nemá proste 3 či 4 šablony a hotovo a to sa prestriedava
starý mm mal vsebe aspoň trochu náhody ale toto je furt to isté dokola a často pre nizšie tiery absolutne frustrujúce
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: World of Tanks

Příspěvek od oneill_sx1 »

Kromě několika unikátních vozidel typu FV4005 tier 10 proti t9 nenabízí na randomu žádný benefit - jen upgrade HP. Subjektivně horší matchmaking - když jsou všichni top tier, tak nikdo není top tier a 3-5-7 si téměř nikdy nezahrajete. Kromě toho většina většina T10 matchů končí naprosto jednostranným výsledkem.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Trochu jinej oddíl ... tipnu si, že tohle musí hrát bot a ne člověk

Obrázek


Malá vzpomínka na doby, kdy trojpluton neměl dojebanej mm a mohl být občas i v mm +2 :)

Obrázek
Goldnoob team proud member!
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

dexterav píše:jop šťastie...
niektoré tanky nevida svoj tier aj 10 hier ako top :D
na rovinu WoT mm proste nemá proste 3 či 4 šablony a hotovo a to sa prestriedava
starý mm mal vsebe aspoň trochu náhody ale toto je furt to isté dokola a často pre nizšie tiery absolutne frustrujúce
Já bych je frustrovaným nižším tierům připomněl, že dříve to vypadalo např. tak, že jsem byl s osmičkou v desítkové bitvě úplně sám. Nebo měl soupeřův tým o tři desítky víc. Nebo jsem s tier 6 heavy tankem skončil v bitvě proti desítkám. Nebo bylo 5 artyn v týmu. :roll:
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

ano máš pravdu ale bol si sem tam aj top :D aj samotný :D
treasz ani nemusíš vidieť bitku vo svojom tiere
ale aspoň nebola nuda
tiež si pamätám ako som bol jediná 5 v bitke plnej tigrov a IS :D
pokiaľ mm nebude aspoň trocha o skile nikdy nebude dobrý a tieto šablony sú tá najhoršia varianta
sranda je že pri publik testoch sa to prestriedavalo a vyzeralo to dobre teraz proste instatne t + 2 :D
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

Takže co navrhuješ? Aby ti MM do bitev posílal boty, abys je mohl farmit? Tolik tanků na nižších tierech už prostě není. Čím déle je tahle hra na trhu, tím více je i TX tanků. MM pracuje jen s tím, co má k dispozici. A i když by ti určitě rád do bitev losoval zástupy hráčů v šestkách a sedmičkách, tak ti prostě nikde nejsou. Kdo by ty mrdky taky hrál, že? :-)

Ve hře je i více kvalitnějších hráčů. Za ty skoro 3 roky, co jsem si dal pauzu, je to jasně vidět.
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

to zmizli zo dňa na den...
pokal neboly tie sablony fungovalo to tak ako to fungovalo určite nie horšie ako teraz
takisto je nasmiech že ten mm je treba aby sa dlho nečakalo do bitky ...akože fakt?
stále si myslím že tie šablony sú najhorší variant
ani nechápen čo myslíš tým že malých tierov neni, tak prečo je šablona 3+5+7 :D nemala by byť skorej naopak potom
v TX je mi fakt jedno aký má MM kedže si furt technicky top alebo prinajhoršom máš 15 desín
okrem teba a wg si to nikto nepochvaľuje :P
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

čert vem ty xkový tiery,ale co jsem dneska sledoval tak pruser je čety fialek vs tomata - v týmu jsme dva zeleny , zbytek klasika oranž + červený a hrajete proti četě fialek do toho maj nějaký zelený a pár žlutejch takže během dvou minut mínus 7000 hp
s Intelem na věčné časy
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Max Casper píše:Ve hře je i více kvalitnějších hráčů. Za ty skoro 3 roky, co jsem si dal pauzu, je to jasně vidět.
Trolololo ... tak určitě. Já tu hru hrát nepřestal, takže bych řekl, že mám lepší srovnání a víc lepších v ní fakt není :D

Btw starší mm byl lepší v tom, že sice tam byly větší výkyvy a extrémy na obě strany, ale radši jsem byl občas jedna ze dvou osmiček v desítkách když jsem naoplátku býval mnohem častěji taky na topu.

Btw chystá se test mm, kdy mm bude preferovat víc jednotierové a +/-1 bitvy.
Goldnoob team proud member!
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Současný matchmaking mi nevadí - já hraju jen tier 10 a tanky expí bot, kterýmu je to jedno. WG to tak asi chtělo.
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

Thellwin píše:
Max Casper píše:Ve hře je i více kvalitnějších hráčů. Za ty skoro 3 roky, co jsem si dal pauzu, je to jasně vidět.
Trolololo ... tak určitě. Já tu hru hrát nepřestal, takže bych řekl, že mám lepší srovnání a víc lepších v ní fakt není :D

Btw starší mm byl lepší v tom, že sice tam byly větší výkyvy a extrémy na obě strany, ale radši jsem byl občas jedna ze dvou osmiček v desítkách když jsem naoplátku býval mnohem častěji taky na topu.

Btw chystá se test mm, kdy mm bude preferovat víc jednotierové a +/-1 bitvy.
Kdybys z toho pomalu se ohřívajícího se hrnce na chvíli vylezl, tak bys měl srovnání možná trochu lepší.
Starší MM byl vhodný pro minulost. Kdyby se aplikoval dnes, tak bychom se asi hodně divili.

Ad nový MM. Imho další logický krok, reagující na počty tierů ve hře.
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

Tak sem si vcera nabeh protoze nemam co expit a koupil T69.Do desitek je to samozrejme brutalni porod.Zajma me ta devitka po nem,mate to nekdo? ja uz na ni mel expy tehdy jeste na t49 ale nevyzkoumal sem ji nez udelali to šmečko.Tak co myslite mam to tupe grindit? jeste muzu koupi tvpcko mozna by to bylo rozumejsi na T50.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

T69 - nic moc, aspon máš goldy, ten zásobník je průměrnej, jako top tier ale hodně slušný vozidlo, i v SH
T54E1 - za mě sračka ale dá se s tim zahrát, ale nikomu bych to nedoporučil
T57 Heavy - já jsem s tím spokojenej, ale vlastně je to jako celá ta lajna o sypání goldů a maximalizování DPM, jinak ten tank nemá armor, nemá rychlost


češi jsou jinačí kafíčko - tier 5 je nejhorší co kdy jsem hrál, tier 6 OK, tier 7 je buď skvělej nebo strašnej, podle mapy, nemá to depresi a aim, tier 8 absolutní odpad a šedivej podprůměr, tier 9 velmi příjemný vozidlo, no a tier 10 je božský, pokud se to naučíš hrát. Já na tom dal 3 znaky a hodně mě to baví ten tank kdykoliv ho hraju, a ani jsem to nikdy moc negoldil.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

LoCo99 hezky jsi nabral toho UDESe :lol:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

díky, kterej si byl ty nevim ale :D 430učko prostě no...
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: World of Tanks

Příspěvek od pilarius »

Nevím, jak v posledních patchích, ale T57 Heavy byl dobu bombastickej a ani ten armor nebyl špatnej, docela cinkal. Už jsem ho dlouho nehrál, ale v garáži ho pořád mám.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Přece ten houskař co tě chválil :mrgreen:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

LoCo99:Tak tu lajnu na t57 nechavam nakonec u ledu s t69 sem zjistil ze na to nemam expit takovej kram v dnesnim
osmickovym mm je tak akorat na chocholouška.btw hraje vam v ty vanocni garazi hudba? ja tam mam uplny ticho
vlastne ani zadnej ambient,nic.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“